Studio te koop: Gedempte Sloot 218B, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagStudio'sGedempte Sloot 218B

Gedempte Sloot 218B

Kortenbos, Den Haag

€ 220.000
Buurt Kortenbos, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 395m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in het centrum van Den Haag

Deze studio aan de Gedempte Sloot is een betaalbare optie in het bruisende centrum van Den Haag. Met 38 m² woonoppervlak en energielabel E is het een compacte woning die vraagt om een creatieve indeling. De vraagprijs van €220.000 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde, wat het een scherpe keuze maakt voor wie een voet tussen de deur wil krijgen in deze populaire stad. Het is de goedkoopste van de 21 studios in Den Haag die nu te koop staan.

Kortenbos: een groene buurt in de stad

Kortenbos is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner noemt het een 'nette buurt' met 'veel groen' en 'communicatieve aardige buren'. De buurt kent een mix van bewoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een relatief jonge bevolking. De buurt Kortenbos heeft een hoge stedelijkheidsgraad, maar biedt toch rustige plekken.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 395 meter, om de hoek. Ook Ekoplaza en SPAR express zijn twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, beide op loopafstand. Het centrum van Den Haag is met al zijn restaurants en cultuur binnen tien minuten lopen bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wobeco Housing Agency en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 220.000
Prijs per m²€ 5.789
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte4780m²
Bouwjaar1971
EnergielabelE
BuurtKortenbos
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Gedempte Sloot 218B, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
M
30-10-2023
Nette buurt

Goed en bereikbaar, af en toe wel pakeer problemen maar dat is te verwachten voor het centrum. Verder een buurt met veel groen en over het algemeen communicatieve aardige buren. Zeker aan te raden om hier te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortenbos

Inwoners7.880
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kortenbos

Woningvoorraad4.741
Gem. WOZ-waarde€ 317.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

89 binnen 5 km

Albert Heijn
Torenstraat 27
395m
Albert Heijn
Elandstraat 160
432m
Ekoplaza
Kerkplein 6a
442m

Scholen

13 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3030m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3770m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3842m

Veelgestelde vragen

Over Gedempte Sloot 218B, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Gedempte Sloot 218B?

De woning aan Gedempte Sloot 218B in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €220.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is marktconform voor een studio van 38 m² in deze buurt. Het is de goedkoopste koopwoning die nu in Kortenbos te koop staat, en ligt 46% onder de gemiddelde vraagprijs van €411.119 in de buurt. Houd er wel rekening mee dat het energielabel E is, wat hogere stookkosten betekent.

Hoe is de buurt Kortenbos om in te wonen?

Kortenbos wordt door bewoners omschreven als een nette buurt met veel groen en vriendelijke buren. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen, zoals supermarkten, scholen en restaurants op loopafstand. Parkeren kan soms lastig zijn, maar dat is te verwachten in het centrum.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel E. Dat betekent dat het energieverbruik relatief hoog is, wat zich vertaalt in hogere stookkosten. In de buurt heeft 35% van de koopwoningen label A, dus deze woning scoort minder goed op energiezuinigheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn verschillende scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Parachute en Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer liggen op ongeveer 3 km afstand. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen. Dat is iets verder dan gemiddeld, maar met het openbaar vervoer of de fiets ben je er snel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Kortenbos worden koopwoningen gemiddeld in 47 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat de vraag naar woningen in deze buurt hoog is.