Studio te koop: Goudsbloemstraat 32-2, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamStudio'sGoudsbloemstraat 32-2

Goudsbloemstraat 32-2

Driehoekbuurt, Amsterdam

€ 435.000
Buurt Driehoekbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 250m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in de Jordaan

Deze studio aan de Goudsbloemstraat zit midden in de bruisende Jordaan. Met 40 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging maakt veel goed. Het pand dateert uit 1907 en heeft energielabel D. De vraagprijs van €435.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar past bij de schaarste in deze buurt. Er staan momenteel maar 3 studios in Amsterdam te koop in de Driehoekbuurt.

De Driehoekbuurt

De Driehoekbuurt is een levendige wijk met veel eenpersoonshuishoudens (1285) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. Het is er dichtbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 10768. De buurt Driehoekbuurt heeft een mix van bewoners, van studenten tot ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch Amsterdams: druk, creatief en centraal.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn om de hoek (250 m) of Jumbo (251 m). Voor een uitgebreidere lunch is Ekoplaza (337 m) een optie. Kinderen kunnen naar de Burght (basisonderwijs, 491 m) of de Theo Thijssenschool (547 m). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: Vinse School (292 m) en Het Cartesius Lyceum (678 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Signature Listing | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 10.875
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte57m²
Bouwjaar1907
EnergielabelD
BuurtDriehoekbuurt
WijkJordaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Goudsbloemstraat 32-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehoekbuurt

Inwoners2.730
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Driehoekbuurt

Woningvoorraad1.896
Gem. WOZ-waarde€ 519.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen73%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Haarlemmerdijk 1
250m
Jumbo
Westerstraat 98-102
251m
Ekoplaza
Haarlemmerdijk 164
337m

Scholen

212 binnen 5 km

Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
292m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
491m
Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
547m

Veelgestelde vragen

Over Goudsbloemstraat 32-2, Amsterdam

Welk energielabel heeft Goudsbloemstraat 32-2?

De woning aan Goudsbloemstraat 32-2 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €435.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €435.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€858.333) en ook onder de mediaan (€495.000). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €589.018. Omdat het om een kleine studio (40 m²) gaat, is de prijs per m² (€10.875) wel hoger dan het buurtgemiddelde van €10.787. Het is een marktconforme prijs voor een studio in de Jordaan.

Hoe is de buurt Driehoekbuurt om in te wonen?

De Driehoekbuurt is een dichtbevolkte, stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Het is er levendig en centraal gelegen. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en restaurants. Het is een populaire buurt onder jonge professionals en studenten.