Studio te koop: Gustav Mahlerlaan 19L, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamStudio'sGustav Mahlerlaan 19L

Gustav Mahlerlaan 19L

Zuidas-Zuid, Amsterdam

€ 425.000
Buurt Zuidas-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een stijlvolle studio in de Zuidas

Deze lichte studio van 40 m² in de Gustav Mahlerlaan is onderdeel van een modern complex uit 2020. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. Met een vraagprijs van €425.000 is dit een scherp geprijsde optie in een buurt waar de gemiddelde vraagprijs op €725.000 ligt. Het is een van de studios in Amsterdam die nu te koop staan.

De buurt Zuidas-Zuid

De buurt Zuidas-Zuid is een moderne, stedelijke wijk met veel hoogbouw en voorzieningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "zeer betaalbaar, schoon en veilig. er zijn diverse winkels en restaurants in de omgeving. een gebied voor gezinnen en rustzoekers." De buurt telt 2.650 inwoners, waarvan het grootste deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een plek waar veel jonge professionals en stellen wonen.

Het leven in de straat

In de Gustav Mahlerlaan zelf vind je op loopafstand diverse eetgelegenheden en winkels. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of de AH XL op tien minuten lopen. Ook is er een Ekoplaza in de buurt. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindercampus Zuidas (vijf minuten lopen) en Merkelbachschool (eveneens op loopafstand). Het St. Nicolaaslyceum voor voortgezet onderwijs ligt op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VHM Makelaars Amsterdam.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 10.625
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte917m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtZuidas-Zuid
WijkZuidas
GemeenteAmsterdam

Locatie

Gustav Mahlerlaan 19L, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Rodrigo
24-12-2023
Veel goed te wonen

zeer betaalbaar, schoon en veilig. er zijn diverse winkels en restaurants in de omgeving. een gebied voor gezinnen en rustzoekers

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidas-Zuid

Inwoners2.650
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidas-Zuid

Woningvoorraad1.581
Gem. WOZ-waarde€ 779.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen75%

Supermarkten

137 binnen 5 km

AH to go
Spoorslag 19
269m
Albert Heijn
Peter Schatstraat 65
284m
AH to go
Zuidplein 24
479m

Scholen

168 binnen 5 km

Kindercampus Zuidas
Basisonderwijs · 366 leerlingen
405m
Merkelbachschool
Basisonderwijs · 238 leerlingen
446m
St. Nicolaaslyceum
Voortgezet onderwijs · 1231 leerlingen
625m

Veelgestelde vragen

Over Gustav Mahlerlaan 19L, Amsterdam

Welk energielabel heeft Gustav Mahlerlaan 19L?

De woning aan Gustav Mahlerlaan 19L in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €425.000 ligt 41% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€725.000). De studio is met 40 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 82 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €10.625, terwijl het buurtgemiddelde €9.300 per m² is. Gezien het energielabel A en het bouwjaar 2020 is de prijs marktconform voor een studio in deze wijk.

Hoe is de bereikbaarheid van de Zuidas?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 3.846 adressen per km², wat duidt op een zeer stedelijke omgeving.

Wat voor soort mensen wonen er in Zuidas-Zuid?

De buurt telt 2.650 inwoners, waarvan 58% tussen de 25 en 45 jaar oud is. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (870) en relatief weinig huishoudens met kinderen (275). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,7. Het is een jonge, dynamische wijk met veel hoogopgeleide professionals.

Zijn er winkels en restaurants in de buurt?

Ja, er zijn diverse winkels en restaurants op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn AH to go (269 m) en Albert Heijn (284 m). Ook zijn er meerdere eetgelegenheden, waaronder een restaurant op 0 meter afstand. Bewoners noemen de buurt "schoon en veilig" met een goed aanbod aan voorzieningen.

Hoe veilig is de Zuidas-Zuid?

In de buurt zijn in totaal 390 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 2.650. De enige buurtreview geeft een score van 8,0 en noemt de buurt "veilig". Het is een moderne wijk met veel nieuwbouw en een actief straatbeeld.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel A, wat betekent dat het een zeer zuinige woning is. In de buurt heeft 63,3% van de koopwoningen label A en 36,7% label A+. Je kunt dus lage energiekosten verwachten, al worden er geen concrete bedragen genoemd.