Studio te koop: Kalsdonksestraat 174K, Roosendaal
KopenRoosendaalStudio'sKalsdonksestraat 174K

Kalsdonksestraat 174K

Spoorstraat-Van Coothlaan, Roosendaal

€ 120.000
Buurt Spoorstraat-Van Coothlaan, RoosendaalBekijk buurt
Aldi op 370m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Roosendaal

Deze studio aan de Kalsdonksestraat is een knusse plek in een levendige buurt. Met 20 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €120.000 is marktconform voor studios in Roosendaal.

De buurt Spoorstraat-Van Coothlaan

De buurt Spoorstraat-Van Coothlaan is een gemengde wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Het is hier prima lekker in de buurt van verschillende winkels. Dicht bij het station en het centrum." De buurt telt ruim 1700 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, maar er is ook een aanbod van appartementen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (370 meter) of de Jumbo twee straten verder (732 meter). Ook Albert Heijn is op loopafstand (787 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals KPO Basisschool De Vlindertuin (440 meter) en KPO Basisschool O.L.V. van Fatima (819 meter). Het station van Roosendaal ligt op tien minuten lopen (1,3 km). De gemeente Roosendaal biedt verder een ruim aanbod aan winkels en horeca.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vermunt Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 120.000
Prijs per m²€ 6.000
Woonoppervlakte20m²
Perceeloppervlakte828m²
Bouwjaar1931
EnergielabelE
BuurtSpoorstraat-Van Coothlaan
WijkNoord
GemeenteRoosendaal

Locatie

Kalsdonksestraat 174K, Roosendaal

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.8
E
09-09-2024
Prima

Het is hier prima lekker in de buurt van verschillende winkels . Dicht bij het station en het centrum. Goed berijkbqae

Buurt statistieken

Gegevens uit Spoorstraat-Van Coothlaan

Inwoners1.730
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Philipslaan 82
370m
Jumbo
Van Beethovenlaan 7
732m
Albert Heijn
Van Beethovenlaan 4
787m

Scholen

32 binnen 5 km

KPO Basisschool De Vlindertuin
Basisonderwijs · 267 leerlingen
440m
Norbertus
Voortgezet onderwijs · 1111 leerlingen
701m
KPO Basisschool O.L.V. van Fatima
Basisonderwijs · 276 leerlingen
819m

Veelgestelde vragen

Over Kalsdonksestraat 174K, Roosendaal

Welk energielabel heeft Kalsdonksestraat 174K?

De woning aan Kalsdonksestraat 174K in Roosendaal heeft energielabel E.

Is €120.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €120.000 is marktconform voor een studio van 20 m² in Roosendaal. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je meer kwijt zult zijn aan verwarming. Vergelijk met andere studios in de stad om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de buurt Spoorstraat-Van Coothlaan om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als prettig ervaren, met name vanwege de nabijheid van winkels, het station en het centrum. Het is een gemengde wijk met zowel gezinnen als alleenstaanden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, maar er zijn ook appartementen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Aldi (370 m), Jumbo (732 m) en Albert Heijn (787 m). Ook zijn er basisscholen zoals KPO Basisschool De Vlindertuin (440 m) en KPO Basisschool O.L.V. van Fatima (819 m). Het treinstation van Roosendaal ligt op 1,3 km afstand, goed bereikbaar te voet of met de fiets.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om hier rekening mee te houden in je maandelijkse lasten. De exacte kosten hangen af van je verbruik en de energieprijzen.

Is de studio geschikt voor een starter?

Met een oppervlakte van 20 m² is deze studio compact, maar voor een starter die alleen woont kan het een betaalbare optie zijn. De prijs van €120.000 is relatief laag voor een koopwoning in Roosendaal. Houd wel rekening met de energiekosten van label E.