Studio te koop: Kinkerstraat 60A, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamStudio'sKinkerstraat 60A

Kinkerstraat 60A

Da Costabuurt-Noord, Amsterdam

€ 325.000
Buurt Da Costabuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 87m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een lichte studio in de bruisende Kinkerstraat

Deze studio van 35 m² in de Kinkerstraat 60A is een fijne, compacte woning met energielabel A, dat is zuinig voor een pand uit 1893. De vraagprijs van €325.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere studios in Amsterdam, zeker gezien de lage energielasten.

Da Costabuurt-Noord: levendig en stedelijk

De Da Costabuurt-Noord is een zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge en oudere bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er altijd wat te beleven is. De buurt Da Costabuurt-Noord heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6, dus je woont hier vooral tussen singles en stellen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen loop je zo naar de Vomar op 87 meter, of naar de Dirk op 136 meter. Ook Albert Heijn is om de hoek. Ouders kunnen de kinderen naar OBS Leonardo da Vinci brengen, op twee straten verder (282 meter). De gemeente Amsterdam biedt verder talloze voorzieningen op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Booij Makelaardij Amsterdam op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 9.286
Woonoppervlakte35m²
Perceeloppervlakte60m²
Bouwjaar1893
EnergielabelA
BuurtDa Costabuurt-Noord
WijkDa Costabuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kinkerstraat 60A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Inwoners4.805
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Woningvoorraad2.719
Gem. WOZ-waarde€ 605.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen68%

Supermarkten

156 binnen 5 km

Vomar
Kinkerstraat 34
87m
Dirk
Bilderdijkstraat 126
136m
Albert Heijn
Kinkerstraat 89
208m

Scholen

218 binnen 5 km

OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
282m
Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
289m
Kindcentrum De Kinkerbuurt
Basisonderwijs · 291 leerlingen
551m

Veelgestelde vragen

Over Kinkerstraat 60A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Kinkerstraat 60A?

De woning aan Kinkerstraat 60A in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €325.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs ligt 46% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€597.000), maar dat komt doordat dit een kleine studio is van 35 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.871, dus voor deze woning betaal je ongeveer €9.286 per m², iets boven het buurtgemiddelde, maar met energielabel A is dat gerechtvaardigd.

Hoeveel energiekosten kan ik verwachten met label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt rekenen op lage stookkosten, maar exacte bedragen hangen af van je gebruik. Het is een groot voordeel voor een oud pand uit 1893.

Wat is de sfeer in de Da Costabuurt-Noord?

De buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel jonge mensen en alleenstaanden. Het is er levendig, met restaurants, winkels en een park op 0,8 km. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een dynamische omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals OBS Leonardo da Vinci (282 m) en Kindcentrum De Kinkerbuurt (551 m). Voor voortgezet onderwijs is Huygens College op 289 meter. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of 20 minuten met het openbaar vervoer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 39 dagen verkocht. Dat is redelijk snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze wijk.

Booij Makelaardij Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Booij Makelaardij Amsterdam
booijoz.nl
Bekijk
Booij Makelaardij Amsterdam
funda.nl
Bekijk