Studio te koop: Nieuwe Boteringestraat 25B, Groningen
Onder bod
KopenGroningenStudio'sNieuwe Boteringestraat 25B

Nieuwe Boteringestraat 25B

Hortusbuurt-Ebbingekwartier, Groningen

€ 195.000
Buurt Hortusbuurt-Ebbingekwartier, GroningenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ekoplaza op 196m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
41% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Een studio in een monumentaal pand

Deze studio in de Nieuwe Boteringestraat 25B ademt de sfeer van een oud Gronings pand uit 1888. Met 31 m² woonoppervlak is het compact, maar de hoge plafonds en karakteristieke details geven het ruimte. De vraagprijs van €195.000 is scherp vergeleken met andere studios in Groningen.

Hortusbuurt-Ebbingekwartier: levendig en centraal

De buurt Hortusbuurt-Ebbingekwartier is een bruisende wijk met veel studenten en jonge werkenden. Een bewoner zegt: "Een bruisende buurt met veel leuke mensen." Een ander noemt het "heel prettig wonen, centraal maar niet te druk." De buurt heeft een mix van voorzieningen en een parkje op loopafstand. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, en het is een van de dichtstbevolkte buurten van Groningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza om de hoek (196 m) of de Albert Heijn twee straten verder (241 m). Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals IKC Borgman Ebbinge (461 m) en de St. Michaëlschool (525 m). Het centrum van Groningen is vlakbij, en de gemeente Groningen biedt een uitgebreid aanbod aan cultuur en uitgaansgelegenheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Van der Houwen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 195.000
Prijs per m²€ 6.290
Woonoppervlakte31m²
Perceeloppervlakte244m²
Bouwjaar1888
EnergielabelC
BuurtHortusbuurt-Ebbingekwartier
WijkCentrum
GemeenteGroningen

Locatie

Nieuwe Boteringestraat 25B, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 6 bewoners

8.9
A.A.
29-12-2025
Een bruisende buurt met veel leuke mensen.

Eigenlijk is alles gewoon prima. Er zijn meerdere eet gelegenheden in de buurt, supermarkten zijn dicht bij, bus haltes, fietsen kun je goed kwijt, en met het stadsstrand is er ook nog eens een mooi en bekend stukje groen.

9.1
Ilse
20-10-2025
Heel prettig wonen, centraal maar niet te druk

Echt top! Alle voorzieningen heb je op loopafstand, inclusief een parkje. Je bent zo in hartje centrum. Niks te klagen eigenlijk

7.1
Lykas
29-03-2025
Rustig maar sfeervol.

De buurt is gezellig en rustig. Het park is goed bereikbaar en de mensen in de omgeving zijn aardig, maar er ligt vaak rommel op straat, wat jammer is.

7.9
Noa
11-11-2023
Mooie buurt

Alles is goed bereikbaar. Het is knus, groen en gezellige buurt

7.0
Bloem
29-10-2023
Aardig

In onze buurt kent iedereen elkaar wel een beetje

7.3
Jos
11-09-2023
Goede buurt om te wonen voor alleenwonende twintiger

Bereikbaarheid op de fiets is top omdat het zeer dichtbij de binnenstad ligt, met de auto minder vanwege de drukte en de vele éénrichtingswegen. Er staan voornamelijk gebouwen dus er is niet bijzonder veel groen, maar bij het Nieuwe Kerkhof heb je een mooi klein parkje met genoeg groen, daarnaast grenst de buurt aan het Noorderplantsoen, het grootste park van de stad. Hygiëne laat te wensen over, af en toe zie ik wel kots van studenten of hondenpoep op straat liggen. Veiligheid laat ook te wensen over, zijn vrij veel junks en daklozen op straat, ik voel me als man niet onveilig maar kan me voorstellen dat vrouwen dat wel hebben. Daarnaast worden er vaak fietsen gestolen etc. De gemeenschap is prima, niet hecht ofzo maar wel divers, veel studenten, maar ook ouderen en echtparen. Ik heb af en toe wel geluidsoverlast van de studenten. De huisvesting is zeer goed in deze buurt, mooie huizen die het oude centrum goed vertegenwoordigen gecombineerd met mooie nieuwbouw appartementencomplexen. Qua onderwijs is er voor ieder wat wils binnen 10 minuten fietsen, van basisscholen t/m de Zernike Campus. Tot slot zijn alle voorzieningen die ik nodig heb op loop/fietsafstand te bereiken.