Studio te koop: Resedastraat 18I, Hengelo
KopenHengeloStudio'sResedastraat 18I

Resedastraat 18I

Woolde, Hengelo

€ 198.500
Buurt Woolde, HengeloBekijk buurt
AI-samenvatting

Een rustige studio in de groene buurt Woolde

Deze studio aan de Resedastraat in Hengelo is een fijne, compacte woning voor wie graag zelfstandig woont. Met 42 m² woonoppervlak is het een knusse plek. De woning uit 1954 heeft een klassieke uitstraling en vraagt wellicht om een eigen touch. De vraagprijs van €198.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere studios in Hengelo.

Woolde: een rustige, groene buurt

Woolde is een rustige woonwijk in Hengelo, met veel groen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter, maar toch alle voorzieningen binnen handbereik. Op basis van CBS-cijfers wonen er vooral veel 45-plussers en eenpersoonshuishoudens. De buurt Woolde is populair vanwege de rust en de nabijheid van het centrum.

Dagelijkse boodschappen en scholen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit op 600 meter lopen. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals KBS de Wheele en Beekpark, beide op ongeveer 3,5 km afstand. Het voortgezet onderwijs is te vinden bij Het Twickel College Borne. De gemeente Hengelo biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dekkers Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 198.500
Prijs per m²€ 4.726
Woonoppervlakte42m²
Perceeloppervlakte1940m²
Bouwjaar1954
BuurtWoolde
WijkWoolde
GemeenteHengelo

Locatie

Resedastraat 18I, Hengelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Woolde

Inwoners1.655
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Woolde

Woningvoorraad807
Gem. WOZ-waarde€ 294.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

32 binnen 5 km

PLUS
Agathaplein 100
600m
Jumbo
Woolderesweg 149
835m
Albert Heijn
Boekeloseweg 26
1037m

Scholen

7 binnen 5 km

Het Twickel College Borne
Voortgezet onderwijs · 328 leerlingen
3408m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
3457m
Beekpark
Basisonderwijs · 220 leerlingen
4048m

Veelgestelde vragen

Over Resedastraat 18I, Hengelo

Is de prijs van €198.500 marktconform voor deze studio?

De vraagprijs van €198.500 ligt 31% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€286.125). De gemiddelde prijs per m² in Woolde is €3.780, wat bij 42 m² neerkomt op €158.760. De vraagprijs is dus hoger dan het gemiddelde per m², maar lager dan de gemiddelde totale vraagprijs. Het is een scherpe prijs voor een studio in deze buurt.

Hoe is de buurt Woolde om in te wonen?

Woolde is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (68%) en een mix van bewoners. Er wonen relatief veel 45-plussers en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (98 misdrijven) en is goed voorzien van basisvoorzieningen zoals supermarkten en scholen. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1954 en heeft een woonoppervlak van 42 m². Het energielabel is niet bekend, maar in de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals PLUS (600 m), Jumbo (835 m) en Albert Heijn (1 km). Ook zijn er basisscholen en een treinstation op 1,1 km afstand. Het centrum van Hengelo is goed bereikbaar. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2144, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Hoe verhoudt deze studio zich tot andere koopwoningen in de buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Woolde is €286.125, met een gemiddelde oppervlakte van 81 m². Deze studio is met 42 m² aanzienlijk kleiner en goedkoper. Er staan momenteel 4 koopwoningen te koop in de buurt, variërend van €189.500 tot €340.000. Deze studio is een van de goedkopere opties.

Is het een goede investering voor een starter?

Met een vraagprijs van €198.500 is deze studio relatief betaalbaar voor een starter. De buurt is rustig en heeft goede voorzieningen. Houd er rekening mee dat de woning uit 1954 komt en mogelijk onderhoud nodig heeft.