Studio te koop: Scharnerweg 13A02, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtStudio'sScharnerweg 13A02

Scharnerweg 13A02

Scharn, Maastricht

€ 172.500
Buurt Scharn, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 459m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in Scharn, Maastricht

Deze studio aan de Scharnerweg is een knusse plek in een levendige buurt. Met 28 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. Het energielabel C betekent dat je redelijk zuinig woont. De vraagprijs van €172.500 is scherp vergeleken met andere studios in Maastricht.

Buurt Scharn

Scharn is een bruisende buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig." De buurt Scharn telt ruim 6700 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de bakker of haal je een brood bij Albert Heijn, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo ook twee straten verder. Kinderen gaan naar Basisschool Scharn, op vijf minuten lopen, of naar KKC De Loper, nog dichterbij. De gemeente Maastricht biedt verder volop uitgaansmogelijkheden en cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Border Estate+ op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 172.500
Prijs per m²€ 6.161
Woonoppervlakte28m²
Perceeloppervlakte100m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtScharn
WijkBuitenwijk Oost
GemeenteMaastricht

Locatie

Scharnerweg 13A02, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Juno
04-08-2025
Perfecte en leuke buurt

Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharn

Inwoners6.735
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Scharn

Woningvoorraad3.273
Gem. WOZ-waarde€ 349.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
Scharnerweg 110
459m
Jumbo
Voltastraat 7
518m
Albert Heijn
Burg Cortenstraat 8
795m

Scholen

48 binnen 5 km

KKC De Loper
Basisonderwijs · 94 leerlingen
411m
Basisschool Scharn
Basisonderwijs · 354 leerlingen
549m
VMBO Maastricht
Voortgezet onderwijs · 153 leerlingen
676m

Veelgestelde vragen

Over Scharnerweg 13A02, Maastricht

Welk energielabel heeft Scharnerweg 13A02?

De woning aan Scharnerweg 13A02 in Maastricht heeft energielabel C.

Is €172.500 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in Scharn. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €447.182, maar dat is voor veel grotere woningen. Deze studio is 28 m², terwijl het buurtgemiddelde 131 m² is. De prijs per vierkante meter is ongeveer €6.161, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.813 per m², maar dat is normaal voor kleine appartementen.

Hoe is de buurt Scharn qua veiligheid en sfeer?

Scharn wordt als zeer prettig ervaren. Uit de buurtreview blijkt een score van 9,0. Bewoners noemen de buurt gezellig, met aardige mensen en vrijwel geen criminaliteit. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 245, wat voor een wijk met 6.735 inwoners relatief laag is.

Zijn er voldoende winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 459 meter, Jumbo op 518 meter, en nog een Albert Heijn op 795 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Basisschool Scharn (549 m) en KKC De Loper (411 m). Voor het voortgezet onderwijs kun je terecht bij VMBO Maastricht op 676 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Deze studio heeft energielabel C. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, maar niet top. In de buurt heeft 27,3% van de koopwoningen label C, en 54,5% heeft een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,9 kilometer afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar alle richtingen reizen.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 800 meter afstand. Dat is ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast zijn er in de omgeving van Maastricht volop groene gebieden te vinden.