Studio te koop: Treilerweg 78F, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagStudio'sTreilerweg 78F

Treilerweg 78F

Vissershaven, Den Haag

€ 249.850
Buurt Vissershaven, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Aldi op 286m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Scheveningen

Deze studio in de Vissershaven is een nieuw appartement met energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Het is een van de studios in Den Haag die nu te koop staat. Met een vraagprijs van €249.850 is deze woning aanzienlijk lager geprijsd dan het buurtgemiddelde van €1.116.125, al is het oppervlak met 30 m² ook kleiner dan gemiddeld.

De buurt Vissershaven

De buurt Vissershaven in Scheveningen is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een flink aantal inwoners van 25 tot 45 jaar. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,38. Een bewoner zegt: "Mijn ervaring met de buurt is, is dat het er zeer weinig overlast is (zoals criminaliteit of dergelijke)." Een ander noemt het "Hele fijne en gezellige buurt." De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, en bijna 40% is koop.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij de Aldi op 286 meter, of twee straten verder bij Albert Heijn op 477 meter. Ook Jumbo en Hoogvliet zijn op loopafstand. Basisscholen zijn wat verder weg: De Parachute ligt op bijna 6 km, maar met de fiets ben je er zo. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via WVK Makelaars Voorburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.850
Prijs per m²€ 8.328
Woonoppervlakte30m²
Perceeloppervlakte610m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA
BuurtVissershaven
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Treilerweg 78F, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.9
M Visser -Toet
05-11-2025
Oud en vertrouwd

Ben je een Scheveningen , dan is toch ( helaas ) ien van ons ,. Maar de meeste Hagenaars , en ook wie ook , vriendelijk , ieder die zich gedraagt , belangrijk is is de harmonie . .

7.9
Marije
27-08-2025
Mijn buurt in een notendop

Mijn ervaring met de buurt is, is dat het er zeer weinig overlast is (zoals criminaliteit of dergelijke). ‘s Avonds zijn er vaak jongeren die op de fatbikes langsrazen. Dat is het minder fijne, naast dat dat de gehele dag door gebeurd. Verder is mijn buurt veelzijdig, er spelen soms kinderen op straat, mensen laten de hond uit of gaan naar sport of dergelijke. De meeste mensen zijn vriendelijk, maar zeggen helaas heel weinig gedag (is ook wel de tijdsgeest denk ik). Ook zijn er soms verwarde mensen. Verder is de gemeenschap prima en is er hele open communicatie!

6.4
Truus
05-08-2023
Gezellige buurt

Hele fijne en gezellige buurt. Verhuurder Hofwonen zijn oplichters en willen de mensen keer op keer bedonderen door niet het onderhoud en reparaties die zij wettelijk verplicht zijn. Daarbij zijn de huizen in de winter ijskoud, zou verboden moeten zijn. De buurt is gezellig. Fijne mensen. Het groene in de buurt zijn de Bosjes van Poot. Dat is net het moeras van Shrek, echt een vieze bende. Regelmaat ligt er een dikke laag vogelpoep op de stoep en straat. De gemeente moet dit vaker schoonmaken. Door de hechte community is het zeer veilig op straat en in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vissershaven

Inwoners4.705
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Vissershaven

Woningvoorraad2.598
Gem. WOZ-waarde€ 369.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

51 binnen 5 km

Aldi
Westduinweg 1245
286m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
477m
Jumbo
Van Bergenstraat 7
525m

Veelgestelde vragen

Over Treilerweg 78F, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Treilerweg 78F?

De woning aan Treilerweg 78F in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €249.850 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €249.850 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.116.125), maar dat komt doordat het een kleine studio van 30 m² is. De gemiddelde prijs per m² in Vissershaven is €8.068, wat voor deze woning neerkomt op €8.328 per m², iets boven het buurtgemiddelde. De prijs is marktconform voor een nieuwbouwstudio in deze wijk.

Hoeveel energiekosten kan ik verwachten met energielabel A?

Energielabel A is zeer zuinig, dus je stookkosten zullen laag zijn. In de buurt heeft 41,7% van de koopwoningen label A en 29,2% label A+. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen.

Wat is de sfeer in de Vissershaven?

Bewoners ervaren weinig overlast en vinden de buurt gezellig. Er zijn soms jongeren op fatbikes, maar verder is het rustig. De gemeenschap is hecht en veilig, al zeggen niet altijd iedereen gedag. Het groen in de buurt, zoals de Bosjes van Poot, wordt als minder prettig ervaren.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Aldi op 286 meter, gevolgd door Albert Heijn op 477 meter, Jumbo op 525 meter en Hoogvliet op 567 meter. Ook een andere Albert Heijn op 981 meter is goed bereikbaar.

Is de buurt veilig?

Volgens bewoners is de buurt veilig. Er zijn 377 misdrijven geregistreerd in de buurt, maar dat getal zegt niet alles zonder context. Bewoners noemen de hechte community als reden voor de veiligheid.

WVK Makelaars Voorburg
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen