Studio te koop: Uiverstraat 38, Veenendaal
KopenVeenendaalStudio'sUiverstraat 38

Uiverstraat 38

Het Ambacht, Veenendaal

€ 249.000
Buurt Het Ambacht, VeenendaalBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in Veenendaal

Deze studio aan de Uiverstraat 38 is een compacte woning in een rustige buurt. Met 33 vierkante meter woonoppervlak is het een praktische basis voor wie zelfstandig wil wonen. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat de stookkosten gemiddeld kunnen uitvallen. De vraagprijs van €249.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar past bij de huidige markt voor studios in Veenendaal.

Buurt Het Ambacht

De studio ligt in de buurt Het Ambacht, een wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. De buurt is zeer stedelijk, met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een levendige buurt is met een mix van leeftijden.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar de Jumbo of Aldi voor je boodschappen. De Albert Heijn is ook om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Wereldkidz De Vlieger en Basisschool De Ceder, beide op loopafstand. Het station van Veenendaal is tien minuten lopen. De gemeente Veenendaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ditters - Veenendaal op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 7.545
Woonoppervlakte33m²
Perceeloppervlakte4480m²
Bouwjaar1963
EnergielabelD
BuurtHet Ambacht
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Uiverstraat 38, Veenendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Ambacht

Inwoners1.435
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Het Ambacht

Woningvoorraad626
Gem. WOZ-waarde€ 319.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
801m
Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
802m
Albert Heijn
Passage 50
875m

Scholen

35 binnen 5 km

Rembrandt College Openbare Scholengemeenschap voor Mavo Havo Ath
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
542m
Wereldkidz De Vlieger
Basisonderwijs · 180 leerlingen
577m
Basisschool De Ceder
Basisonderwijs · 320 leerlingen
681m

Veelgestelde vragen

Over Uiverstraat 38, Veenendaal

Welk energielabel heeft Uiverstraat 38?

De woning aan Uiverstraat 38 in Veenendaal heeft energielabel D.

Is de prijs van €249.000 marktconform voor deze studio?

De vraagprijs van €249.000 voor een studio van 33 m² in Veenendaal is aan de hoge kant. Vergelijkbare studio's in de buurt worden vaak voor lagere prijzen aangeboden, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en locatie. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten.

Wat is de buurt Het Ambacht voor een wijk?

Het Ambacht is een zeer stedelijke wijk in Veenendaal met veel voorzieningen. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel activiteit is. Het is een levendige omgeving met winkels en openbaar vervoer dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Veenendaal ligt op ongeveer 800 meter afstand, wat ongeveer tien minuten lopen is. Dit maakt de woning goed bereikbaar voor reizigers.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Jumbo en Aldi liggen beide op ongeveer 800 meter, en de Albert Heijn op 875 meter. Ook Hoogvliet en Ekoplaza zijn binnen een kwartier lopen te bereiken.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B, maar het is niet extreem onzuinig. Het is goed om rekening te houden met de energierekening.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Wereldkidz De Vlieger (577 m) en Basisschool De Ceder (681 m) zijn goed bereikbaar. Ook voortgezet onderwijs zoals het Rembrandt College (542 m) en Christelijk Lyceum Veenendaal (799 m) zitten in de buurt.