Tussenwoning te koop: Abraham Kuyperplein 8, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenAbraham Kuyperplein 8

Abraham Kuyperplein 8

Ruys de Beerenbrouckbuurt, Amsterdam

€ 690.000
Buurt Ruys de Beerenbrouckbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 130m²
51% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 319m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan het Abraham Kuyperplein in Amsterdam is een verrassend ruime woning in een rustige, groene omgeving. Met 130 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele en duurzame plek. De woning uit 2006 heeft een eigen tuin en is gelegen in een buurt met veel voorzieningen. Met een vraagprijs van €690.000 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Amsterdam.

De buurt: Ruys de Beerenbrouckbuurt

De buurt Ruys de Beerenbrouckbuurt is een rustige wijk met veel groen en winkels. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Weinig interactie met buurtgenoten, loop niet graag op straat in de avond. Wel veel winkels en groen." De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 en een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl om de hoek (op 319 meter) of bij de Vomar (402 meter). Voor de kinderen is Basisschool 't Koggeschip op 105 meter lopen. Ook de Oecumenische basisschool Timotheusschool (462 meter) en de Goeman Borgesiusschool (697 meter) zijn dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Linger OG Makelaars en Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 690.000
Prijs per m²€ 5.308
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtRuys de Beerenbrouckbuurt
WijkGeuzenveld
GemeenteAmsterdam

Locatie

Abraham Kuyperplein 8, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
RB
24-12-2025
Weinig interactie

Weinig interactie met buurtgenoten, loop niet graag op straat in de avond. Wel veel winkels en groen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ruys de Beerenbrouckbuurt

Inwoners6.130
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Ruys de Beerenbrouckbuurt

Woningvoorraad2.246
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

51 binnen 5 km

Lidl
Aalbersestraat 273-275
319m
Vomar
Lambertus Zijlplein 119
402m
Albert Heijn
Lambertus Zijlplein 8
512m

Scholen

97 binnen 5 km

Basisschool 't Koggeschip
Basisonderwijs · 434 leerlingen
105m
Oecumenische basisschool Timotheusschool
Basisonderwijs · 425 leerlingen
462m
Goeman Borgesiusschool
Basisonderwijs · 254 leerlingen
697m

Veelgestelde vragen

Over Abraham Kuyperplein 8, Amsterdam

Welk energielabel heeft Abraham Kuyperplein 8?

De woning aan Abraham Kuyperplein 8 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €690.000 ligt 41% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€487.857). De woning is met 130 m² ook 51% groter dan het buurtgemiddelde van 86 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €534.588, dus de prijs is aan de hoge kant, maar de woning is ook bovengemiddeld groot en heeft energielabel A.