Tussenwoning te koop: Baak van Tholen 5, Amersfoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmersfoortTussenwoningenBaak van Tholen 5

Baak van Tholen 5

De Baken, Amersfoort

€ 1.175.000
Buurt De Baken, AmersfoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 277m²
260% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Amersfoort

Deze tussenwoning aan de Baak van Tholen 5 in Amersfoort is een echte blikvanger. Met 277 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. Het perceel is 240 m² en het huis is in 2019 gebouwd, dus je stapt in een modern en goed geïsoleerd huis. De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de enorme ruimte en het energielabel A. Kijk je naar andere tussenwoningen in Amersfoort, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

De Baken: een jonge, ruime buurt

De woning ligt in buurt De Baken, een rustige wijk in Vathorst. De buurt telt 3470 inwoners en bestaat vooral uit gezinnen: 675 huishoudens hebben kinderen. De woningen zijn modern, want alle koopwoningen in de buurt zijn na 2010 gebouwd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met 43 misdrijven per jaar.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool De Vuurvogel of De Gondelier, die om de hoek liggen. Voor de boodschappen fiets je naar Albert Heijn op 1,5 km of Lidl op 1,7 km. Het treinstation is op 2,1 km, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Amersfoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij de Parel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 4.242
Woonoppervlakte277m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtDe Baken
WijkVathorst-De Laak
GemeenteAmersfoort

Locatie

Baak van Tholen 5, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit De Baken

Inwoners3.470
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Baken

Woningvoorraad1.366
Gem. WOZ-waarde€ 459.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Albert Heijn
Buma 1
1469m
Lidl
Ursulapolder 45
1726m
Jumbo
Paulinapolder 1
1756m

Scholen

66 binnen 5 km

P.C. basisschool De Vuurvogel
Basisonderwijs · 467 leerlingen
482m
De Gondelier
Basisonderwijs · 266 leerlingen
496m
KBS De Marke
Basisonderwijs · 678 leerlingen
845m

Veelgestelde vragen

Over Baak van Tholen 5, Amersfoort

Welk energielabel heeft Baak van Tholen 5?

De woning aan Baak van Tholen 5 in Amersfoort heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.175.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in de buurt (€395.000), maar dat komt doordat deze woning met 277 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 77 m². De prijs per m² is ongeveer €4.240, terwijl het gemiddelde in de buurt €5.130 per m² is. Dus per vierkante meter is het relatief gunstig geprijsd.

Hoe is de buurt De Baken om in te wonen?

De Baken is een rustige, moderne wijk in Vathorst met veel gezinnen. De woningen zijn allemaal na 2010 gebouwd, dus de buurt ziet er strak en nieuw uit. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de basisscholen en supermarkten zijn op loop- of fietsafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn er geen concrete bedragen te noemen. Het huis is gebouwd in 2019, dus het is goed geïsoleerd en heeft moderne installaties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn P.C. basisschool De Vuurvogel (482 m) en De Gondelier (496 m). Ook KBS De Marke (845 m) en Gereformeerde Basisschool Het Zwaluwnest (956 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo Amersfoort op 1,2 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 8 minuten fietsen. De exacte reistijd hangt af van je bestemming, maar met de fiets ben je snel op het station.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 1,5 km. Ook Lidl (1,7 km), Jumbo (1,8 km) en Dekamarkt (1,9 km) zijn op fietsafstand. Voor een snelle boodschap kun je naar SPAR express op 2,2 km.