KopenMaastrichtTussenwoningenBanniersborg 53

Banniersborg 53

De Heeg, Maastricht

€ 380.000
Buurt De Heeg, MaastrichtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 287m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in De Heeg

Deze tussenwoning aan de Banniersborg 53 in Maastricht ademt de sfeer van een ruime, praktische jaren 70-woning. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 150 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim leeft. De woning is gebouwd in 1977 en ligt in een rustige buurt. De vraagprijs van €380.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Maastricht.

De Heeg: een gemengde buurt met voorzieningen

De Heeg is een buurt met zo'n 5905 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen wonen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat duidt op een mix van alleenstaanden en stellen. Bewoners geven de buurt een 7,69, maar de meningen lopen uiteen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, maar er is ook veel onrust en herrie door jongeren." Een ander noemt het een "Leefbare Buurt", maar wijst op zwerfafval en hondenpoep. De buurt De Heeg heeft een gemiddeld inkomen en een mix van koop- en huurwoningen.

Dagelijks leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn om de hoek (287 m) of Jumbo twee straten verder (392 m). Kinderen kunnen naar KKC ZIEZO! (352 m) of de Suringarschool (864 m). Voor de middelbare school is Porta Mosana College (556 m) dichtbij. De gemeente Maastricht biedt verder voldoende voorzieningen zoals een huisarts op loopafstand.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 380.000
Prijs per m²€ 3.167
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte150m²
Bouwjaar1977
BuurtDe Heeg
WijkBuitenwijk Zuidoost
GemeenteMaastricht

Locatie

Banniersborg 53, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

7.6
Wouter
11-05-2025
Het is een fijne buurt, maar er is ook veel onrust en herrie door jongeren.

Ik woon hier nog niet zo lang maar ik zie wel een aantal dingen. Een aantal weken geleden lagen overal lachgas tanken en je ziet ook soms een drugsdeal plaatsvinden en er zijn ook een aantal verslaafden en dat maakt de veiligheid ook niet echt beter vind ik, maar de positieve dingen zijn wel we hebben een supermarkt dichtbij en een huisarts dus dat is wel fijn. En over huisvesting er zijn gewoon te weinig

4.6
Arno
23-02-2025
Slecht onderhoubin groenvoorziening en winkels zijn zeer eperkt

Slechte voorzieningen in winkel aanbod groen wordt slecht gesnoeid of niet veel huisvuil op straat en nergens politie contoles of handhaving tr zien ov beteikbaarheid is zeer goed

9.0
Claessen
30-08-2024
Leefbare Buurt

Veel zwerfafval Honden die loslopen en hun behoefte doen waar van het baasje het niet opruimt . Buurt bewoners die regels aan hun laars lappen.

9.5
Yousef Rezaie
29-11-2023
Groen en vriendelijk

In de buurt waar ik woon zijn echt goeie mensen en heel vriendelijk heb goeie contact met veel buren. Ben er blij mee met me buurt waar ik woon.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Heeg

Inwoners5.905
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Heeg

Woningvoorraad2.990
Gem. WOZ-waarde€ 247.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Albert Heijn
Rijksweg 62A
287m
Jumbo
Roserije 303
392m
PLUS
De Mandel 7.02
1405m

Scholen

39 binnen 5 km

KKC ZIEZO!
Basisonderwijs · 284 leerlingen
352m
Porta Mosana College
Voortgezet onderwijs · 1350 leerlingen
556m
Suringarschool
Basisonderwijs · 87 leerlingen
864m

Veelgestelde vragen

Over Banniersborg 53, Maastricht

Is €380.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €380.000 ligt 19% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€320.500). De mediaanprijs in De Heeg is €312.000, en de gemiddelde prijs per m² is €3.355. Met 120 m² komt dat neer op €3.167 per m², wat iets onder het buurtgemiddelde ligt. De prijs is aan de hoge kant, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld (99 m² in de buurt).

Hoe is de buurt De Heeg om in te wonen?

De Heeg heeft een gemiddelde beoordeling van 7,69 op basis van 4 reviews. Bewoners waarderen de nabijheid van voorzieningen zoals supermarkten en een huisarts, maar er zijn ook klachten over overlast door jongeren, zwerfafval en hondenpoep. De buurt is gemengd met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals KKC ZIEZO! (352 m) en de Suringarschool (864 m). Voor voortgezet onderwijs is Porta Mosana College (556 m) dichtbij. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Vlinderboom (1135 m) en De Spiegel (1331 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 75% van de woningen label C en 12,5% label B. Het bouwjaar 1977 suggereert dat isolatie mogelijk niet up-to-date is, maar dit moet je zelf controleren.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 300 m afstand is een park of plantsoen te vinden.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.