Tussenwoning te koop: Barnsteenstraat 83, Alphen Aan Den Rijn
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlphen aan den RijnTussenwoningenBarnsteenstraat 83

Barnsteenstraat 83

Edelstenenbuurt, Alphen aan den Rijn

€ 995.000
Buurt Edelstenenbuurt, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Edelstenenbuurt

Deze tussenwoning aan de Barnsteenstraat 83 ademt ruimte en rust. Met 174 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 493 m² is het een plek waar je echt kunt leven. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1974. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan grote tussenwoningen in Alphen aan den Rijn in deze prijsklasse.

De Edelstenenbuurt: groen en gemengd

De buurt Edelstenenbuurt is een rustige wijk met veel groen. Er wonen zo'n 2730 mensen, met een mix van gezinnen, alleenstaanden en ouderen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid: voorzieningen zijn dichtbij, maar het voelt niet druk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Hoogvliet of Aldi, beide op loopafstand (om de hoek). Voor de kinderen is er basisschool PCB De Stromen twee straten verder, en het Scala College voor voortgezet onderwijs op vijf minuten lopen. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle gemakken, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Koning makelaars - ERA én NVM op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 5.718
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte493m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtEdelstenenbuurt
WijkZegersloot
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Barnsteenstraat 83, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Edelstenenbuurt

Inwoners2.730
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Hoogvliet
Ridderhof 47
671m
Aldi
Ridderhof 55
671m
Albert Heijn
Ridderhof 2
801m

Scholen

45 binnen 5 km

Scala College - onderbouwlocatie Kees Mustersstraat
Voortgezet onderwijs · 802 leerlingen
527m
Islamitische Basisschool An Noer
Basisonderwijs · 295 leerlingen
586m
PCB De Stromen
Basisonderwijs · 318 leerlingen
813m

Veelgestelde vragen

Over Barnsteenstraat 83, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Barnsteenstraat 83?

De woning aan Barnsteenstraat 83 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel C.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Alphen aan den Rijn, maar het grote perceel van 493 m² en de royale woonoppervlakte van 174 m² maken het een bijzondere woning. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben minder grond.

Hoe is de buurt Edelstenenbuurt om in te wonen?

De Edelstenenbuurt is een rustige, groene wijk met een gemengde bevolking. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. De buurt heeft een lage criminaliteit en veel parken in de omgeving.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,7 km afstand, dus ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit. Dat is iets verder dan gemiddeld, maar de buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn busverbindingen in de buurt.