Tussenwoning te koop: Bekkerstraat 41, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenBekkerstraat 41

Bekkerstraat 41

Wittevrouwen, Utrecht

€ 615.000
Buurt Wittevrouwen, UtrechtBekijk buurt
Albert Heijn op 214m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Wonen op de Bekkerstraat

Deze tussenwoning uit 1873 in Wittevrouwen ademt karakter. Met 84 m² woonoppervlak en energielabel C is het een klassiek Utrechtse stadswoning. De vraagprijs van €615.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar past bij de schaarste aan tussenwoningen in Utrecht.

De buurt Wittevrouwen

Wittevrouwen is een levendige, dichtbevolkte buurt met veel studenten en jonge stedelingen. De enige bewonersreview is kritisch: "Te dure afgetakelde witte buurt", een bewoner noemt overlast, graffiti en sociale ongelijkheid. Toch is het een van de duurste buurten van Utrecht, met een gemiddeld huishoudinkomen dat ver boven het landelijk gemiddelde ligt. De buurt Wittevrouwen telt 6.730 inwoners, vooral tussen 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn en Jumbo voor dagelijkse boodschappen. Twee straten verder ligt de Openbare Jenaplanschool Wittevrouwen, een basisschool met 638 leerlingen. Ook de Nieuwe Regentesseschool en KBS Montessori Buiten Wittevrouwen zijn op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder talloze voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LIVIN Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 7.321
Woonoppervlakte84m²
Perceeloppervlakte49m²
Bouwjaar1873
EnergielabelC
BuurtWittevrouwen
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Bekkerstraat 41, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

2.1
Eelco
16-01-2026
Te dure afgetakelde witte buurt,

Een fascistische Buurt, die zegt links te zijn. Slecht onderhouden straten. overal ligt kots, glas, en troep. Vieze trottoirs, overal graffiti, elke straat heeft enorme overlast van studenten. Studenten overbevolken de wijk. Geen diversiteit, Te dure winkels. Alleen rijke witte mensen. Sociale ongelijkheid is hier goed te zien. 1000 meter verderop in overvecht hebben mensen niets, hier in overvloed. Zit vol snobs. Sociale huur is nog maar 6 procent, opzettelijk verkocht, alle woningen worden gesplitst: onleefbaar, teveel herrie, en opgeschaald met extra verdiepingen. Mensen verdienen gemiddeld 6-10.000 per maand en lijken er bij te lopen als zwervers. Er is geen cohesie, mensen zijn bezig met zichzelf, allemaal eilandjes. Sfeer is weg. Was ooit een prachtige wijk, maar kutyuppen en kutstudenten en kut expats hebben de wijk tot een witte enclave van cokesnuivende egotrippers gemaakt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wittevrouwen

Inwoners6.730
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Wittevrouwen

Woningvoorraad3.006
Gem. WOZ-waarde€ 555.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen38%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Albert Heijn
Biltstraat 90 96
214m
Jumbo
Biltstraat 74
246m
Albert Heijn
Nachtegaalstraat 55
539m

Scholen

124 binnen 5 km