Tussenwoning te koop: Bogardstraat 25, Middelburg
KopenMiddelburgTussenwoningenBogardstraat 25

Bogardstraat 25

Abdij, Middelburg

€ 1.549.000
Buurt Abdij, MiddelburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 282m²
76% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 324m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een monumentaal stadspaleis in de Abdijbuurt

Deze monumentale tussenwoning uit 1720 ademt historie. Met 282 m² woonoppervlak is het een van de grootste woningen in de buurt. De ligging in de Abdijbuurt, vlak bij de abdij en het centrum, geeft het een bijzondere allure. De vraagprijs van €1.549.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de status. Vergelijk het met andere tussenwoningen in Middelburg.

Buurt Abdij: historisch en groen

De Abdijbuurt is een van de oudste delen van Middelburg, met smalle straatjes en monumentale panden. Een bewoner zegt: "Het is een hele fijne buurt met een goed onderhoud en mooie historische voorzieningen." Een ander noemt het "gezellig en vooral ook groen, vlakbij het centrum." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, wat het rustig maakt. De buurt Abdij heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6.

Leven in de straat

In de ochtend loop je naar de bakker of de SPAR om de hoek (op 324 meter). Voor de wekelijkse boodschappen is Albert Heijn op 707 meter een optie. Kinderen gaan naar ABS Middelburg (249 meter) of de Regenboogschool (811 meter). Het station is op 1,2 km. De gemeente Middelburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Casco Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.549.000
Prijs per m²€ 5.493
Woonoppervlakte282m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1720
BuurtAbdij
WijkBinnenstad
GemeenteMiddelburg

Locatie

Bogardstraat 25, Middelburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Finn
29-01-2025
Oud maar fijn

Het is een hele fijne buurt met een goed onderhoud en mooie historische voorzieningen. Veel ruimte en in Middelburg kan je altijd wel wat doen.

8.9
Jelle
15-09-2024
Gemoedelijk

Het is een gezellige en vooral ook groene buurt, die ook nog een vlakbij het centrum zit! De buurtbewoners zijn soms wat ouder wat het erg rustig maakt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Abdij

Inwoners2.415
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Abdij

Woningvoorraad1.345
Gem. WOZ-waarde€ 294.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen43%

Supermarkten

16 binnen 5 km

SPAR
Segeersstraat 15-17
324m
Albert Heijn
Pottenbakkerssingel 2
707m
Jumbo
Sir Winston Churchilllaan 49
938m

Scholen

42 binnen 5 km

ABS Middelburg
Basisonderwijs · 487 leerlingen
249m
Basisschool Regenboogschool
Basisonderwijs · 228 leerlingen
811m
Herman Faukeliusschool
Basisonderwijs · 224 leerlingen
822m

Veelgestelde vragen

Over Bogardstraat 25, Middelburg

Is €1.549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€619.050) en ook hoger dan de mediaan (€492.000). Het is de duurste woning van de 10 die nu te koop staan. De prijs per m² is niet direct te berekenen uit de data, maar het woonoppervlak van 282 m² is 76% groter dan het buurtgemiddelde. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en het monumentale karakter.