Tussenwoning te koop: Borneostraat 42, Zwolle
KopenZwolleTussenwoningenBorneostraat 42

Borneostraat 42

Indischebuurt, Zwolle

€ 339.000
Buurt Indischebuurt, ZwolleBekijk buurt
PLUS op 184m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in de Indischebuurt

Deze tussenwoning uit 1935 aan de Borneostraat heeft een authentieke uitstraling en een woonoppervlak van 79 m². Met energielabel F zijn de stookkosten een punt om rekening mee te houden. De vraagprijs van €339.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Zwolle.

De buurt: Indischebuurt

De Indischebuurt is een levendige wijk in Zwolle, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De Indische buurt is helaas een enorme tokkie buurt. Veel overlast en rotzooi, zeer onveilig gevoel." De buurt Indischebuurt heeft een hoge bebouwingsdichtheid en een stedelijk karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook Ekoplaza en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Chr. Daltonschool Koningin Emma, twee straten verder, of naar obs De Oosterenk. De gemeente Zwolle biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Karssen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 4.291
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte73m²
Bouwjaar1935
EnergielabelF
BuurtIndischebuurt
WijkDiezerpoort
GemeenteZwolle

Locatie

Borneostraat 42, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.0
Prince Unicorn
09-07-2024
Tokkie buurt

De Indische buurt is helaas een enorme tokkie buurt. Veel overlast en rotzooi, zeer onveilig gevoel.

Buurt statistieken

Gegevens uit Indischebuurt

Inwoners1.010
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Indischebuurt

Woningvoorraad594
Gem. WOZ-waarde€ 218.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

28 binnen 5 km

PLUS
Vechtstraat 60-66
184m
Ekoplaza
Vechtstraat 50
251m
Aldi
Bisschop Willebrandlaan 28
266m

Scholen

78 binnen 5 km

Chr. Daltonschool Koningin Emma
Basisonderwijs · 394 leerlingen
157m
obs De Oosterenk
Basisonderwijs · 120 leerlingen
331m
de Ambelt
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
457m

Veelgestelde vragen

Over Borneostraat 42, Zwolle

Welk energielabel heeft Borneostraat 42?

De woning aan Borneostraat 42 in Zwolle heeft energielabel F.

Is €339.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €339.000 ligt lager dan het buurtgemiddelde van €519.000, maar het woonoppervlak is met 79 m² ook fors kleiner dan het gemiddelde van 176 m². De prijs per m² is ongeveer €4.291, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €2.949 per m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de bereidheid van de koper.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe veilig is de Indischebuurt?

Volgens een bewoner is er sprake van overlast en een onveilig gevoel. De buurt heeft 66 geregistreerde misdrijven, maar een vergelijking met andere buurten ontbreekt. Het is aan te raden om zelf een kijkje te nemen en met buurtbewoners te praten.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Chr. Daltonschool Koningin Emma (157 m) en obs De Oosterenk (331 m). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,3 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zwolle ligt op 2,3 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Er zijn ook bushaltes in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Indischebuurt stonden de afgelopen periode 6 koopwoningen te koop, met een gemiddelde verkooptijd van 37 dagen. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt.

Karssen Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Karssen Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Karssen Makelaars
funda.nl