Tussenwoning te koop: Branderijstraat 16, Vlissingen
KopenVlissingenTussenwoningenBranderijstraat 16

Branderijstraat 16

Oude Binnenstad, Vlissingen

€ 479.000
Buurt Oude Binnenstad, VlissingenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
65% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 409m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in de historische binnenstad

Deze tussenwoning aan de Branderijstraat ademt karakter. Met 175 m² woonoppervlak verdeeld over meerdere lagen is er volop ruimte. De woning uit 1940 heeft energielabel C. De vraagprijs van €479.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor tussenwoningen in Vlissingen ligt lager.

De buurt Oude Binnenstad

De Oude Binnenstad is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 3.860 inwoners, met een mix van jong en oud. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Oude Binnenstad kent een stedelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 2222.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Albert Heijn om de hoek (409 m) of de Aldi (429 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: de Archipelschool Frans Naerebout en de Ichtusschool, beide op 269 m. De gemeente Vlissingen biedt verder een breed scala aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert Bimmel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 479.000
Prijs per m²€ 2.737
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte107m²
Bouwjaar1940
EnergielabelC
BuurtOude Binnenstad
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

Branderijstraat 16, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Binnenstad

Inwoners3.860
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Binnenstad

Woningvoorraad2.591
Gem. WOZ-waarde€ 211.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen58%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
409m
Aldi
Glacisstraat 22C
429m
Jumbo
Hermesweg 25
1402m

Scholen

22 binnen 5 km

Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
269m
Ichtusschool
Basisonderwijs · 125 leerlingen
269m
Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
642m

Veelgestelde vragen

Over Branderijstraat 16, Vlissingen

Welk energielabel heeft Branderijstraat 16?

De woning aan Branderijstraat 16 in Vlissingen heeft energielabel C.

Is €479.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €479.000 ligt 43% boven het buurtgemiddelde van €336.022. Dat komt vooral doordat deze woning met 175 m² veel groter is dan gemiddeld in de Oude Binnenstad (106 m²). De prijs per m² is met €2.737 relatief gunstig vergeleken met het buurtgemiddelde van €3.528 per m².

Hoe is de buurt Oude Binnenstad om in te wonen?

De Oude Binnenstad is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, restaurants en een bibliotheek. Het is een dichtbevolkte buurt met een mix van inwoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige omgeving zien.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1940. In de buurt heeft 23,8% van de koopwoningen label C. Een label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo efficiënt als nieuwere woningen met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn de Archipelschool Frans Naerebout en de Ichtusschool, beide op 269 meter. Ook de Archipelschool De Branding (642 m) en RK Basisschool St. Jozef (1.287 m) zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,5 km.

Hoe veilig is de Oude Binnenstad?

In de buurt zijn in de laatste meting 375 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief hoog aantal, maar past bij een stedelijk centrumgebied.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Oude Binnenstad stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 71 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Deze woning is nu te koop, dus de verkooptijd is nog niet bekend.