Tussenwoning te koop: Brink 25, Muiderberg

Brink 25

Muiderberg, Gooise Meren

€ 1.350.000
Buurt Muiderberg, MuiderbergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 260m²
260m² woonoppervlakte
SPAR op 341m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een monumentale tussenwoning aan de Brink

Deze tussenwoning uit 1890 aan de Brink in Muiderberg ademt karakter. Met 260 m² woonoppervlak en een perceel van 335 m² is het een royale woning in een rustige, groene omgeving. De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Gooise Meren, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

De buurt Muiderberg

Muiderberg is een dorp met 1.710 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (90%). De bevolking is gemengd: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. De buurt Muiderberg staat bekend om zijn nabijheid tot het Gooimeer en de natuur. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig criminaliteit (31 misdrijven totaal) en een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Ook een restaurant en een park zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Meerstroom, twee straten verder. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, naar het Arte College op 3,4 km. De gemeente Gooise Meren biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek, beide op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ellen Mouthaan Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 5.192
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte335m²
Bouwjaar1890
BuurtMuiderberg
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Brink 25, Muiderberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Muiderberg

Inwoners1.710
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 25
341m
Albert Heijn
Olivier van Noortstraat 32
3349m
Albert Heijn
Hongarijeplaats 2
3510m

Scholen

19 binnen 5 km

De Meerstroom
Basisonderwijs · 268 leerlingen
774m
IKC De Duinvlinder
Basisonderwijs · 249 leerlingen
2319m
Openbare Basisschool De Zeeraket
Basisonderwijs · 391 leerlingen
2635m

Veelgestelde vragen

Over Brink 25, Muiderberg

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Muiderberg, maar het gaat om een zeer ruime woning van 260 m² met een groot perceel. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben minder grond. De prijs weerspiegelt het formaat en de monumentale uitstraling.

Hoe is de bereikbaarheid van Muiderberg?

Muiderberg ligt aan de rand van het Gooimeer, met goede verbindingen naar Amsterdam en Almere. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (467), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1890?

Een woning uit 1890 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar bij oudere woningen is het verstandig om te letten op isolatie en installaties.