Tussenwoning te koop: Cellostraat 5, Etten-Leur
12 uur geleden ontdekt
KopenEtten-LeurTussenwoningenCellostraat 5

Cellostraat 5

Grauwe Polder 4, Etten-Leur

€ 355.000
Buurt Grauwe Polder 4, Etten-LeurBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 190m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een lichte tussenwoning in een rustige Etten-Leurse buurt

Deze tussenwoning aan de Cellostraat heeft een energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 92 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 170 vierkante meter is er voldoende ruimte. De prijs van €355.000 is marktconform voor tussenwoningen in Etten-Leur.

Buurt Grauwe Polder 4: rustig en groen

De buurt Grauwe Polder 4 is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het park of plantsoen ligt op loopafstand, ideaal om even te wandelen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die naast de deur zit. Ook Dirk en Jumbo zijn twee straten verder. Basisscholen zoals Katholieke Daltonschool 't Carillon en Protestants Christelijke basisschool de Klankhof zijn om de hoek, en voor voortgezet onderwijs kun je naar de KSE, tien minuten lopen. De gemeente Etten-Leur biedt verder alle nodige voorzieningen.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder 076 Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 355.000
Prijs per m²€ 3.859
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA
BuurtGrauwe Polder 4
WijkZuid woongebied
GemeenteEtten-Leur

Locatie

Cellostraat 5, Etten-Leur

Buurt statistieken

Gegevens uit Grauwe Polder 4

Inwoners1.635
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Grauwe Polder 4

Woningvoorraad718
Gem. WOZ-waarde€ 320.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Lidl
Trompetlaan 30-36
190m
Dirk
Molenvang 8
754m
Jumbo
Kerkwerve 25
797m

Scholen

18 binnen 5 km

Katholieke School voor Speciaal Basisonderwijs Het Kompas
Speciaal onderwijs · 172 leerlingen
163m
Katholieke Daltonschool 't Carillon
Basisonderwijs · 254 leerlingen
163m
Protestants Christelijke basisschool de Klankhof
Basisonderwijs · 153 leerlingen
190m

Veelgestelde vragen

Over Cellostraat 5, Etten-Leur

Welk energielabel heeft Cellostraat 5?

De woning aan Cellostraat 5 in Etten-Leur heeft energielabel A.

Is €355.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €355.000 is marktconform voor een tussenwoning van 92 m² met energielabel A in Etten-Leur. De woning heeft een gunstig energielabel, wat bijdraagt aan lagere maandlasten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de buurt Grauwe Polder 4 om in te wonen?

Grauwe Polder 4 is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en er is een park op loopafstand. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en is goed onderhouden.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals Katholieke Daltonschool 't Carillon en Protestants Christelijke basisschool de Klankhof. Voor voortgezet onderwijs is de Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur (KSE) op ongeveer 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Etten-Leur ligt op 2,4 km afstand, wat ongeveer 30 minuten lopen of 5 minuten fietsen is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het draagt bij aan een lagere CO2-uitstoot.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Lidl ligt op 190 meter afstand, dus om de hoek. Ook Dirk en Jumbo zijn op ongeveer 750-800 meter, goed bereikbaar te voet of met de fiets.

076 Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
076 Makelaardij
076makelaardij.nl
Bekijk
076 Makelaardij
vastgoednederland.nl
Bekijk
076 Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
076 Makelaardij