Tussenwoning te koop: Coornhertstraat 39, Leiden
7 uur geleden ontdekt
KopenLeidenTussenwoningenCoornhertstraat 39

Coornhertstraat 39

Lage Mors, Leiden

€ 500.000
Buurt Lage Mors, LeidenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in de Mors

Deze tussenwoning uit 1936 aan de Coornhertstraat heeft een eigen karakter met 92 m² woonoppervlak en een tuin van 115 m². De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €500.000 is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met het buurtgemiddelde van €509.286. Bekijk ook andere tussenwoningen in Leiden.

Buurt Lage Mors

De buurt Lage Mors is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gaat hard achteruit. Was altijd een heel gezellige buurt. Tegenwoordig houd niemand meer rekening met een ander. Ook het onderhoud van gemeente en van prive tuinen is erg slecht." De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau en een stedelijk karakter.

Leven in de straat

In de Coornhertstraat heb je dagelijkse boodschappen om de hoek: Jumbo en AH to go liggen op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Eerste Leidse Schoolvereniging en De Morskring twee straten verder. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Leiden biedt een uitgebreid aanbod aan stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 5.435
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar1936
BuurtLage Mors
WijkMorsdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Coornhertstraat 39, Leiden

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Gee
26-08-2023
Gaat hard achteruit

Was altijd een heel gezellige buurt. Tegenwoordig houd niemand meer rekening met een ander. Ook het onderhoud van gemeente en van prive tuinen is erg slecht.1

Buurt statistieken

Gegevens uit Lage Mors

Inwoners4.415
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Lage Mors

Woningvoorraad2.365
Gem. WOZ-waarde€ 351.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen62%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Jumbo
Diamantplein 55
742m
AH to go
Stationsplein 32
779m
Aldi
Stationsplein 220 - 230
779m

Scholen

99 binnen 5 km

Eerste Leidse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 294 leerlingen
270m
De Morskring
Basisonderwijs · 396 leerlingen
444m
Basisschool Pacelli
Basisonderwijs · 112 leerlingen
541m

Veelgestelde vragen

Over Coornhertstraat 39, Leiden

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €438.417 in de buurt, maar ook onder de mediaan van €525.000. De gemiddelde prijs per m² is €5.314, wat bij 92 m² neerkomt op €488.888. De prijs is dus marktconform, mede doordat het energielabel ontbreekt.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1936 en heeft een woonoppervlak van 92 m² en een perceel van 115 m². Het energielabel staat niet in de advertentie, dus de isolatie en energiezuinigheid zijn onbekend. De bouwstijl uit die tijd heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen.

Hoe is de buurt Lage Mors om in te wonen?

Lage Mors is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Een bewoner geeft aan dat de buurt achteruitgaat qua gezelligheid en onderhoud. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid van 3.032 adressen per km², wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (742 m) en AH to go (779 m). Basisscholen zoals Eerste Leidse Schoolvereniging (270 m) en De Morskring (444 m) zijn ook dichtbij. Het station Leiden ligt op 1,6 km afstand.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

Alpina Makelaardij heeft op de advertentie alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is de energiezuinigheid van de woning niet bekend.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 7 koopwoningen te koop in de buurt, met een gemiddelde prijs van €509.286. De mediaanprijs is €525.000. De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen is 43 dagen.