Tussenwoning te koop: Cremershof 17, Wanssum
12 uur geleden ontdekt
KopenVenrayTussenwoningenCremershof 17

Cremershof 17

Wanssum, Venray

€ 299.000
Buurt Wanssum, WanssumBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Jumbo op 296m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het rustige Wanssum

Deze tussenwoning aan de Cremershof 17 in Wanssum is een fijne plek voor wie van ruimte en rust houdt. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 248 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, al zijn er nieuwere woningen energiezuiniger. De vraagprijs van €299.000 ligt 28% onder het buurtgemiddelde van €414.671, wat deze woning scherp geprijsd maakt vergeleken met andere tussenwoningen in Venray.

Wanssum: een dorp met een hechte gemeenschap

Wanssum is een dorp in de gemeente Venray met een gemoedelijke sfeer. De buurt telt 1.880 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen (97%). Een bewoner zegt: "Ik woon hier meer dan tien jaar nog geen slechte ervaringen gehad", een teken van een veilige en vriendelijke omgeving. De woningmarkt is hier relatief rustig, met gemiddeld 7 koopwoningen beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo (op 296 meter) of Jan Linders (304 meter). Basisschool De Peddepoel ligt op loopafstand (941 meter), en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar het centrum van Venray. Het treinstation ligt op 5,5 km afstand.

Aanbod en makelaar

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maas en Peel Makelaardij en Taxaties. De advertentie is zowel op Huispedia als Funda te vinden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.000
Prijs per m²€ 1.954
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte248m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtWanssum
WijkWanssum
GemeenteVenray

Locatie

Cremershof 17, Wanssum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
QV
14-09-2024
Vriendelijk en veilig

Ik woon hier meer dan tien jaar nog geen slechte ervaringen gehad

Buurt statistieken

Gegevens uit Wanssum

Inwoners1.880
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Wanssum

Woningvoorraad817
Gem. WOZ-waarde€ 316.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Burg. de Weichshavenstraat 1
296m
Jan Linders
Burgemeester de Weichshavenstraat 1
304m
SPAR
De Kamp 5
4053m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Peddepoel
Basisonderwijs · 140 leerlingen
941m
Basisschool Sint Anna
Basisonderwijs · 82 leerlingen
1874m
Vitusschool
Basisonderwijs · 129 leerlingen
2358m

Veelgestelde vragen

Over Cremershof 17, Wanssum

Welk energielabel heeft Cremershof 17?

De woning aan Cremershof 17 in Wanssum heeft energielabel C.

Is €299.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €299.000 ligt 28% onder het gemiddelde van €414.671 voor koopwoningen in Wanssum. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €374.625, dus deze woning is aan de scherpe kant geprijsd. Wel is de oppervlakte met 153 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 194 m², wat de lagere prijs deels verklaart.

Hoe is de buurt Wanssum om in te wonen?

Wanssum is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De enige beschikbare beoordeling geeft een 8,75 voor vriendelijkheid en veiligheid. De buurt heeft veel eengezinswoningen en weinig criminaliteit (62 misdrijven per jaar). Het is een fijne plek voor gezinnen en ouderen, met voorzieningen als supermarkten en een basisschool op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo efficiënt als nieuwbouwwoningen met label A of hoger. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1985. In de buurt heeft 60% van de woningen energielabel A+, dus er zijn zuinigere opties, maar label C is nog steeds acceptabel.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Basisschool De Peddepoel op 941 meter, met 140 leerlingen. Ook Basisschool Sint Anna (1,9 km) en Vitusschool (2,4 km) zijn opties. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venray, op 7,9 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets om daar te komen. Voor dagelijkse ritten is de auto het handigst.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd voor koopwoningen in Wanssum is 79 dagen. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het geeft aan dat woningen hier niet extreem snel gaan. De markt is relatief rustig, met 8 verkochte woningen in de afgelopen periode.