Woning te koop: Achterstraat 14, Wanssum
KopenVenrayWanssumAchterstraat 14

Achterstraat 14

Wanssum, Venray

€ 465.250
Buurt Wanssum, WanssumBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Jan Linders op 90m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in het groene Wanssum

Deze hoekwoning uit 2024 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, frisse afwerking en een flinke woonkamer. Met 151 m² woonoppervlak is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €465.250 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Venray voor een vergelijking.

Wanssum: dorpse rust, betrokken bewoners

Wanssum is een dorp met bijna 1900 inwoners, waar 97% van de woningen eengezinswoningen zijn. Het is er rustig en groen, met veel gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,75. Een bewoner zegt: "Ik woon hier meer dan tien jaar nog geen slechte ervaringen gehad." De sfeer is vriendelijk en veilig. Lees meer over de buurt Wanssum.

Dagelijks leven: boodschappen en school om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je in een minuut naar Jan Linders, dat naast de deur zit. Ook Jumbo is twee straten verder. Basisschool De Peddepoel is op tien minuten lopen, en er zijn nog twee andere basisscholen in de buurt. Het dorp heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. De gemeente Venray biedt daarnaast meer stedelijke opties op een paar kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peelrand Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 465.250
Prijs per m²€ 3.081
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte3480m²
Bouwjaar2024
BuurtWanssum
WijkWanssum
GemeenteVenray

Locatie

Achterstraat 14, Wanssum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
QV
14-09-2024
Vriendelijk en veilig

Ik woon hier meer dan tien jaar nog geen slechte ervaringen gehad

Buurt statistieken

Gegevens uit Wanssum

Inwoners1.880
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Wanssum

Woningvoorraad817
Gem. WOZ-waarde€ 316.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jan Linders
Burgemeester de Weichshavenstraat 1
90m
Jumbo
Burg. de Weichshavenstraat 1
122m
SPAR
De Kamp 5
3793m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Peddepoel
Basisonderwijs · 140 leerlingen
789m
Basisschool Sint Anna
Basisonderwijs · 82 leerlingen
2029m
Vitusschool
Basisonderwijs · 129 leerlingen
2159m

Veelgestelde vragen

Over Achterstraat 14, Wanssum

Is €465.250 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €465.250 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 151 m² in Wanssum. Nieuwbouwwoningen in de regio Venray worden vaak voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een ruime eengezinswoning in een rustige buurt, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is het wonen in Wanssum?

Wanssum is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een hechte gemeenschap. Bewoners geven de buurt een 8,75 en noemen het vriendelijk en veilig. Er zijn weinig voorzieningen in het dorp zelf, maar de dagelijkse boodschappen en basisschool zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?