Tussenwoning te koop: De Brigantijn 14, Rosmalen
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen BoschTussenwoningenDe Brigantijn 14

De Brigantijn 14

De Watertuinen, Den Bosch

€ 619.500
Buurt De Watertuinen, RosmalenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 154m²
29% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige, groene buurt

Deze tussenwoning aan De Brigantijn 14 in Rosmalen ademt rust en ruimte. Met 154 m² woonoppervlak is hij een stuk groter dan veel andere woningen in de buurt. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De woning uit 2006 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €619.500 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de zuinige energieprestatie. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Den Bosch, dan zie je dat dit een forse woning is.

De Watertuinen: een gezzelige buurt

De Watertuinen is een jonge, groene wijk in Rosmalen. Het is er rustig en kindvriendelijk. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,63. Een bewoner zegt: "Er worden vaak dingen georganiseerd in de buurt. Het is gezzelig en alles is lekker dichtbij." De buurt telt veel gezinnen: van de 570 huishoudens hebben er 325 kinderen. De inkomens zijn doorsnee. De buurt De Watertuinen is een fijne plek om te wonen.

Het dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die op zeven minuten lopen ligt. Ook zijn er andere supermarkten op fietsafstand. Basisscholen vind je om de hoek: op vier minuten lopen en Kindcentrum De Groote Wielen op vijf minuten. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van de rust van een groene wijk.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raadhuys Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 619.500
Prijs per m²€ 4.023
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtDe Watertuinen
WijkDe Groote Wielen
GemeenteDen Bosch

Locatie

De Brigantijn 14, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.6
Sanne
13-04-2025
Gezzelig

Er worden vaak di gen georganiseerd in de buurt. Het is gezzelig en alles is lekker dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Watertuinen

Inwoners1.525
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Watertuinen

Woningvoorraad564
Gem. WOZ-waarde€ 507.000
Koopwoningen89%
Huurwoningen11%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Groote Wielenlaan 385
711m
Jumbo
Vreeburg 10
1978m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
2211m

Scholen

19 binnen 5 km

Wittering.nl
Basisonderwijs · 230 leerlingen
360m
Kindcentrum De Groote Wielen
Basisonderwijs · 346 leerlingen
400m
ATO-kindcentrum De Sprong
Basisonderwijs · 204 leerlingen
479m

Veelgestelde vragen

Over De Brigantijn 14, Rosmalen

Welk energielabel heeft De Brigantijn 14?

De woning aan De Brigantijn 14 in Rosmalen heeft energielabel A.

Is €619.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €619.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€589.750) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €539.500. Maar deze woning is met 154 m² een stuk groter dan het buurtgemiddelde van 119 m². De prijs per m² is ongeveer €4.023, terwijl het buurtgemiddelde €4.534 per m² is. Dat maakt de prijs relatief gunstig voor de extra ruimte.

Hoe zuinig is energielabel A in de praktijk?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt hebben alle woningen label A of A+, dus dit is normaal voor deze wijk.

Hoe is de buurt De Watertuinen om in te wonen?

De Watertuinen is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Bewoners geven een 9,63 en noemen het 'gezzelig' en 'alles lekker dichtbij'. Er worden buurtactiviteiten georganiseerd. De buurt heeft weinig criminaliteit (17 misdrijven op 1.525 inwoners) en is kindvriendelijk.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. ligt op 360 meter (4 minuten lopen), Kindcentrum De Groote Wielen op 400 meter en ATO-kindcentrum De Sprong op 479 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Rosmalen of Den Bosch, op 4,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of 7 minuten met de auto. Vanaf daar kun je naar Den Bosch en verder reizen.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 2006?

Een woning uit 2006 is relatief modern. De bouwtechnische staat is over het algemeen goed. Denk aan een goed onderhouden dak, isolatie en installaties. Het energielabel A wijst op goede isolatie. Groot onderhoud zoals schilderwerk of cv-ketel vervanging is mogelijk aan de orde, maar niet urgent.