Tussenwoning te koop: Dolomiet 21, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenDolomiet 21

Dolomiet 21

Blixembosch-West, Eindhoven

€ 750.000
Buurt Blixembosch-West, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Blixembosch-West

Deze tussenwoning aan de Dolomiet in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met 186 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere tussenwoningen in Eindhoven voor een prijsvergelijking.

De buurt Blixembosch-West

Blixembosch-West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Twee bewoners geven de buurt een 7,75. Een van hen zegt: "Het is een hele rustig en schone buurt en er is nergens iets om over te zeiken." Een ander merkt op: "Jaren geleden was het meer een 'onze buurt'-gevoel. Dat is niet meer." De buurt telt veel gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Meer weten? Lees over de buurt Blixembosch-West.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (767 meter) of de Jumbo en Lidl twee straten verder (814 meter). Kinderen kunnen naar basisschool De Ontmoeting op vijf minuten lopen (485 meter) of naar de Vijfkamp voor speciaal basisonderwijs (376 meter). Ook een park of plantsoen is vlakbij, op 300 meter. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder DHVC Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 4.032
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte273m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
GemeenteEindhoven

Locatie

Dolomiet 21, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Liesbeth
26-10-2025
Steeds meer alleen met zichzelf bezig

Jaren geleden was het meer een ,,onze buurt ,, gevoel. Dat is niet meer

8.0
G.C
07-09-2025
Rustig en gemakkelijk

Het is een hele rustig en schone buurt en er is nergens iets om over te zeiken.

Buurt statistieken

Gegevens uit Blixembosch-West

Inwoners2.015
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Ouverture 214
767m
Jumbo
Nederlandplein 103
814m
Lidl
Nederlandplein 114
814m

Scholen

56 binnen 5 km

Openbare School voor Speciaal Basisonderwijs De Vijfkamp
Speciaal onderwijs · 138 leerlingen
376m
SALTO-basisschool de Ontmoeting
Basisonderwijs · 240 leerlingen
485m
Taalbrug College
Speciaal onderwijs · 213 leerlingen
625m

Veelgestelde vragen

Over Dolomiet 21, Eindhoven

Welk energielabel heeft Dolomiet 21?

De woning aan Dolomiet 21 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Blixembosch-West, maar het woonoppervlak van 186 m² en energielabel A rechtvaardigen de prijs. Vergelijk met andere tussenwoningen in Eindhoven om te zien of het past.

Hoe rustig is de buurt Blixembosch-West?

Blixembosch-West wordt door bewoners als rustig en schoon ervaren. Een bewoner geeft een 8 en zegt dat er nergens iets is om over te zeiken. De buurt heeft weinig misdrijven (24 totaal) en veel groen, met een park op 300 meter.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Ontmoeting (485 meter) en de Vijfkamp voor speciaal basisonderwijs (376 meter) zijn dichtbij. Ook voortgezet speciaal onderwijs is binnen een kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,1 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 767 meter, Jumbo en Lidl op 814 meter. Ook een andere Jumbo op 1089 meter is goed bereikbaar.

DHVC Vastgoed
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
DHVC Vastgoed
huispedia.nl
Bekijk
DHVC Vastgoed
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Blixembosch-West

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDolomiet 21, Eindhoven
Bekijk