Tussenwoning te koop: Donkerslootstraat 3074WH, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenDonkerslootstraat 3074WH

Donkerslootstraat 3074WH

Hillesluis, Rotterdam

€ 200.000
Buurt Hillesluis, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 139m²
54% groter dan gemiddeld in de buurt
Dirk op 403m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Hillesluis

Deze tussenwoning aan de Donkerslootstraat in Rotterdam is een echte verrassing. Met 139 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiekosten lastig in te schatten zijn. De vraagprijs van €200.000 ligt 36% onder het buurtgemiddelde van €312.583, wat deze woning bijzonder scherp geprijsd maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Rotterdam.

Buurt Hillesluis

Hillesluis is een levendige wijk in Rotterdam-Zuid met ruim 12.000 inwoners. De buurt kent een mix van jonge gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, maar deze tussenwoning is een van de weinige eengezinswoningen. De buurt Hillesluis heeft een zeer stedelijk karakter met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek (403 m) of de Albert Heijn twee straten verder (514 m). Kinderen kunnen naar de Bogermanschool voor Basisonderwijs (238 m) of basisschool Risala (243 m). Het park of plantsoen is op loopafstand (200 m). De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuidstad Makelaars op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 200.000
Prijs per m²€ 1.439
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte100m²
Bouwjaar1939
BuurtHillesluis
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Donkerslootstraat 3074WH, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Hillesluis

Inwoners12.310
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Hillesluis

Woningvoorraad5.066
Gem. WOZ-waarde€ 216.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

83 binnen 5 km

Dirk
Beijerlandsepassage 7
403m
Albert Heijn
Strijensestraat 77
514m
SPAR express
Korte Stadionweg 111
948m

Scholen

177 binnen 5 km

Bogermanschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 189 leerlingen
238m
Risala
Basisonderwijs · 576 leerlingen
243m
Christelijke Basisschool Willem van Oranje
Basisonderwijs · 163 leerlingen
470m

Veelgestelde vragen

Over Donkerslootstraat 3074WH, Rotterdam

Is €200.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €200.000 ligt 36% onder het gemiddelde van €312.583 in de buurt. De woning heeft met 139 m² een flinke oppervlakte, wat de prijs extra aantrekkelijk maakt. Wel ontbreekt het energielabel, dus houd rekening met onbekende stookkosten.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 139 m², wat 54% groter is dan het buurtgemiddelde van 90 m². Het perceel is 100 m². Het bouwjaar is 1939.

Wat is de sfeer in de buurt Hillesluis?

Hillesluis is een zeer stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en er zijn diverse supermarkten, scholen en parken in de buurt.