Tussenwoning te koop: Dorpsstraat 69, St. Willebrord
KopenRucphenTussenwoningenDorpsstraat 69

Dorpsstraat 69

Sint Willebrord, Rucphen

€ 550.000
Buurt Sint Willebrord, St. WillebrordBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 396m²
396m² woonoppervlakte
Aldi op 239m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in St. Willebrord

Deze tussenwoning uit 1969 is met 396 m² woonoppervlak echt een buitenbeentje. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De woning staat in een rustige buurt waar het nog echt wonen is. Met een vraagprijs van €550.000 is dit een scherpe prijs voor zo'n ruime woning, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Rucphen.

Sint Willebrord

Sint Willebrord is een dorp waar het prettig wonen is, al zijn er wel wat wisselende geluiden. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt gemiddeld een 8,72. Een bewoner zegt: "Fijne ervaring, gebeurt veel vandalisme de laatste tijd. Maar woon er prettig!" Een ander is kort maar krachtig: "Enorm goed." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee. Meer weten over de buurt Sint Willebrord?

Leven in de straat

In de ochtend haal je om de hoek je brood bij de Aldi of Jumbo, allebei op een paar minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool Heilinde twee straten verder, en Kindcentrum Vinkenbos op een kwartiertje lopen. Ook een huisarts en een restaurant vind je vlakbij. De gemeente Rucphen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Hassel Makelaars o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 1.389
Woonoppervlakte396m²
Perceeloppervlakte235m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA
BuurtSint Willebrord
WijkSint Willebrord
GemeenteRucphen

Locatie

Dorpsstraat 69, St. Willebrord

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.4
Joey van Spelden
27-05-2025
Een bijzondere maar gezellige buurt, waar schoon belangrijk is

Fijne ervaring, gebeurt veel vandalisme de laatste tijd. Maar woon er prettig! En het ov is bagger…

10
Sven
15-04-2025
Enorm goed

Ook enorm goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Willebrord

Inwoners9.285
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Aldi
Kanariestraat 13
239m
Jumbo
Kievitstraat 17
267m
Dirk
Dorpsstraat 14
271m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool Heilinde
Basisonderwijs · 543 leerlingen
324m
Kindcentrum Vinkenbos
Basisonderwijs · 386 leerlingen
1392m
Munnikenheide College
Voortgezet onderwijs · 340 leerlingen
2324m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 69, St. Willebrord

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 69?

De woning aan Dorpsstraat 69 in St. Willebrord heeft energielabel A.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 396 m² woonoppervlak en energielabel A is de prijs van €550.000 marktconform voor een tussenwoning in St. Willebrord. De woning is ruim en zuinig, wat de vraagprijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is het openbaar vervoer in St. Willebrord?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. In de buurt wordt het OV als 'bagger' omschreven, dus reken op een eigen vervoermiddel voor woon-werkverkeer.