KopenGroningenTussenwoningenEeldersingel 1

Eeldersingel 1

Badstratenbuurt, Groningen

€ 189.000
Buurt Badstratenbuurt, GroningenBekijk buurt
Coop op 224m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met een verrassend groot perceel

Deze tussenwoning aan de Eeldersingel 1 in Groningen is een bijzondere vondst. Met een woonoppervlak van 32 m² is het compact, maar het perceel is maar liefst 3121 m², een zeldzame combinatie in de stad. Het bouwjaar 1880 geeft de woning karakter, al is het energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €189.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Groningen.

Badstratenbuurt: oudste buurt van de stad

De Badstratenbuurt is de oudste buurt van Groningen, vlak bij de binnenring van het centrum. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,25. Een bewoner zegt: "Oudste buurt van de Stad Groningen, naast de binnenring van het centrum. Leuke vissershuisjes, veel studenten maar ook senioren. Gezellig..." De buurt Badstratenbuurt telt 935 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop om de hoek (224 m) of de Albert Heijn twee straten verder (395 m). Kinderdagverblijf en basisschool zitten op loopafstand (ODS De Starter op 659 m). Het treinstation is tien minuten lopen (0,6 km). De gemeente Groningen biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 189.000
Prijs per m²€ 5.906
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte3121m²
Bouwjaar1880
EnergielabelG
BuurtBadstratenbuurt
WijkOud-Zuid
GemeenteGroningen

Locatie

Eeldersingel 1, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Jet Gerlach
30-04-2025
Oudste buurt

Oudste buurt van de Stad Groningen, naast de binnenring van het centrum. Leuke vissershuisjes, veel studenten maar ook senioren . Gezellig ......

Buurt statistieken

Gegevens uit Badstratenbuurt

Inwoners935
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Badstratenbuurt

Woningvoorraad564
Gem. WOZ-waarde€ 240.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Coop
Paterswoldseweg 68-70
224m
Coop
Aweg 11
372m
Albert Heijn
Brugstraat 14
395m

Scholen

79 binnen 5 km

Willem Lodewijk Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 690 leerlingen
642m
ODS De Starter
Basisonderwijs · 360 leerlingen
659m
CSG Augustinus
Voortgezet onderwijs · 1229 leerlingen
705m

Veelgestelde vragen

Over Eeldersingel 1, Groningen

Welk energielabel heeft Eeldersingel 1?

De woning aan Eeldersingel 1 in Groningen heeft energielabel G.

Is €189.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de Badstratenbuurt. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €298.800, en de mediaan ligt op €260.000. Deze woning is de goedkoopste van de vijf die nu te koop staan. Houd er wel rekening mee dat het woonoppervlak klein is (32 m²) en het energielabel G, wat invloed heeft op de maandlasten.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?