Tussenwoning te koop: Fonteinkruid 26, Hendrik-Ido-Ambacht

Fonteinkruid 26

Volgerlanden-Oost, Hendrik-Ido-Ambacht

€ 675.000
Buurt Volgerlanden-Oost, Hendrik-Ido-AmbachtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 150m²
14% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 204 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 55 dagen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige, groene buurt

Deze tussenwoning uit 2008 staat in Volgerlanden-Oost, een rustige wijk in Hendrik-Ido-Ambacht. Met 150 m² woonoppervlak en een perceel van 204 m² is het een flink huis. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €675.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, maar past bij de ruime opzet en het bouwjaar. Bekijk ook andere tussenwoningen in Hendrik-Ido-Ambacht.

Wat de buurt te bieden heeft

Volgerlanden-Oost is een jonge, groene wijk met veel gezinnen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,9, en bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. Een bewoner zegt: "Hele fijne buurt, dichtstbijzijnde winkels super dichtbij en alles is makkelijk bereikbaar!" Het enige minpuntje dat genoemd wordt, is dat alles op zondag gesloten is. De buurt Volgerlanden-Oost heeft een omgevingsadressendichtheid van 1831, wat het een sterk stedelijk gebied maakt, maar toch voelt het rustig aan.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand vind je Dirk, Albert Heijn en Jumbo, allemaal op minder dan een kilometer. Ook scholen zijn dichtbij: Basisschool De Wegwijzer en Christelijk IKC Impuls zitten om de hoek. Het treinstation is op 2,9 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Estate Makelaar en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 4.500
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte204m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtVolgerlanden-Oost
WijkDe Volgerlanden
GemeenteHendrik-Ido-Ambacht

Locatie

Fonteinkruid 26, Hendrik-Ido-Ambacht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
caitlyn
16-11-2023
Hele fijne buurt, dichtstbijzijnde winkels super dichtbij en alles is makkelijk bereikbaar!

Ik woon hiet nog maar 3 jaar ongeveer maar het is een hele fijne buurt en zeer bereikbaar! Het enige nadeel is dat alles gesloten is op zondag en dat de service en wifi een beetje slecht is. maar verder een hele fijne ervaring

Buurt statistieken

Gegevens uit Volgerlanden-Oost

Inwoners5.220
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Volgerlanden-Oost

Woningvoorraad1.656
Gem. WOZ-waarde€ 508.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Dirk
Sophiapromenade 78
854m
Albert Heijn
Hof van Holland 30
863m
Albert Heijn
Sophiapromenade 14
909m

Scholen

97 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Steenen Kamer
Speciaal onderwijs · 156 leerlingen
405m
Christelijk IKC Impuls
Basisonderwijs · 188 leerlingen
649m
Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 376 leerlingen
756m

Veelgestelde vragen

Over Fonteinkruid 26, Hendrik-Ido-Ambacht

Welk energielabel heeft Fonteinkruid 26?

De woning aan Fonteinkruid 26 in Hendrik-Ido-Ambacht heeft energielabel A.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€586.849) en ook boven de mediaan van €625.000. Wel is het een ruime woning van 150 m² met een groot perceel en energielabel A. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.677, wat bij 150 m² neerkomt op €701.550, dus de vraagprijs is relatief scherp. Het is marktconform voor een woning van dit formaat en bouwjaar.

Hoe is de buurt Volgerlanden-Oost om in te wonen?

Volgerlanden-Oost is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Uit de enige buurtreview blijkt dat bewoners de nabijheid van winkels en de bereikbaarheid waarderen. Het nadeel is dat veel voorzieningen op zondag gesloten zijn. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (57 totaal) en veel parken in de buurt. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt, maar toch dicht bij voorzieningen wil wonen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen label A en 25% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar label A is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met lagere labels.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Dirk (854 m), Albert Heijn (863 m) en Jumbo (967 m). Ook scholen zijn dichtbij: Basisschool De Wegwijzer (756 m) en Christelijk IKC Impuls (649 m). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, gemiddeld 1,8 km. Het is dus een geschikte buurt voor gezinnen met kinderen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,9 km afstand, wat goed te fietsen is. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1831, wat duidt op een sterk stedelijk gebied met goede OV-verbindingen.