Tussenwoning te koop: Frans Halsstraat 27, Capelle Aan Den Ijssel
Verkocht onder voorbehoud
KopenCapelle aan den IJsselTussenwoningenFrans Halsstraat 27

Frans Halsstraat 27

Schildersbuurt, Capelle aan den IJssel

€ 419.500
Buurt Schildersbuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 256m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Frans Halsstraat 27, een tussenwoning met karakter

Deze tussenwoning uit 1958 in Capelle aan den IJssel heeft een woonoppervlak van 109 m² en een perceel van 145 m². De woning is voorzien van energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €419.500 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €345.000, maar de woning is wel fors groter dan de gemiddelde koopwoning in de buurt (79 m²). Bekijk ook andere tussenwoningen in Capelle aan den IJssel.

Schildersbuurt, rustig en groen

De Schildersbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (66%). Van de 860 inwoners zijn er relatief veel gezinnen met kinderen (160 huishoudens). De enige bewoner die een review achterliet, geeft de buurt een 8,75 en noemt het een 'Great Place to live'. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 2772), maar voelt toch groen aan door het nabijgelegen park. Meer over de buurt Schildersbuurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook Jumbo en Ekoplaza zijn op loopafstand (twee straten verder). Basisscholen zijn er genoeg: Openbare Basisschool Klim-Op en Protestants Christelijke Basisschool de Horizon zijn beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Comenius Lyceum op tien minuten lopen. De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder 365 wonen en 365 wonen op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 419.500
Prijs per m²€ 3.849
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1958
EnergielabelD
BuurtSchildersbuurt
WijkMiddelwatering West
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

Frans Halsstraat 27, Capelle Aan Den Ijssel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Austin
29-04-2025
Great Place to live

Great place to live

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt

Inwoners860
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schildersbuurt

Woningvoorraad354
Gem. WOZ-waarde€ 302.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

49 binnen 5 km

PLUS
Slotplein 16
256m
Jumbo
Koperwiek 35
520m
Ekoplaza
Koperwiek 19
520m

Scholen

101 binnen 5 km

Openbare Basisschool Klim-Op
Basisonderwijs · 306 leerlingen
301m
Protestants Christelijke Basisschool de Horizon
Basisonderwijs · 372 leerlingen
404m
Montessorischool Capelle
Basisonderwijs · 393 leerlingen
404m

Veelgestelde vragen

Over Frans Halsstraat 27, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Frans Halsstraat 27?

De woning aan Frans Halsstraat 27 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €419.500 reëel voor deze buurt?

De gemiddelde verkoopprijs in de Schildersbuurt ligt rond de €303.000, maar dat is voor woningen met een gemiddeld oppervlak van 79 m². Deze woning is met 109 m² aanzienlijk groter. De vraagprijs per m² is ongeveer €3.850, terwijl het buurtgemiddelde €4.313 per m² is. Daarmee is de prijs per m² juist iets lager dan gemiddeld, al is de totale prijs hoger door de extra ruimte.

Hoeveel woningen staan er te koop in de Schildersbuurt?

Op dit moment staan er twee koopwoningen te koop in de Schildersbuurt, waarvan deze er één is. De andere woning heeft een vraagprijs van €265.000 tot €425.000. Het aanbod is dus beperkt, wat typerend is voor een buurt met veel koopwoningen (78% van de woningvoorraad).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1958. In de Schildersbuurt hebben alle koopwoningen een label D of lager (100% van de verkochte woningen had label D of lager). Label D betekent dat de woning niet optimaal geïsoleerd is; je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Voor de auto zijn de belangrijkste wegen goed bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool Klim-Op zit op 300 meter, Protestants Christelijke Basisschool de Horizon op 400 meter, en Montessorischool Capelle ook op 400 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Comenius Lyceum op 438 meter, dus ook goed beloopbaar.

Wat voor supermarkten zijn er dichtbij?

De PLUS is het dichtstbij, op 256 meter, om de hoek dus. Jumbo en Ekoplaza zitten op 520 meter, en Albert Heijn op 727 meter. Je hebt dus meerdere opties voor dagelijkse boodschappen binnen tien minuten lopen.