Tussenwoning te koop: Gelreweg 49A, Ermelo
KopenErmeloTussenwoningenGelreweg 49A

Gelreweg 49A

Ermelo - Zuid, Ermelo

€ 649.000
Buurt Ermelo - Zuid, ErmeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
32% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Ermelo-Zuid

Deze tussenwoning aan de Gelreweg 49A in Ermelo is een verrassend ruime woning met een woonoppervlak van 162 m². Het perceel van 314 m² biedt een fijne tuin. Het energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €649.000 is de woning aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Ermelo.

De buurt: Ermelo - Zuid

Ermelo - Zuid is een rustige, kindvriendelijke buurt. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 9,01. Een bewoner zegt: "Prima, nette mensen." Een ander noemt het "Veilig, kindvriendelijk, gezellig" en voegt toe: "De buurtbewoners staan altijd klaar voor elkaar." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Meer weten? Bekijk de buurt Ermelo - Zuid.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek), Aldi en Albert Heijn (twee straten verder). Ook PLUS en Boni zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er volop: Protestants Christelijke Basisschool Beatrix (vijf minuten lopen), Protestants Christelijke Basisschool Irene en Basisschool de Cantharel (allebei om de hoek). Voor voortgezet onderwijs is Chr. College Groevenbeek tien minuten lopen. De gemeente Ermelo biedt een fijne woonomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vinke Veluwe Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 4.006
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte314m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtErmelo - Zuid
WijkSchil rondom het centrum
GemeenteErmelo

Locatie

Gelreweg 49A, Ermelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.6
Patricia
15-03-2025
Ieder voor zich

Prima, nette mensen.

8.4
Brent
14-06-2024
Veilig, kindvriendelijk, gezellig

Er gebeurt weinig in de buurt waardoor het heerlijk veilig is. De buurtbewoners staan altijd klaar voor elkaar. Gemeente mag soms beter en sneller handelen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ermelo - Zuid

Inwoners6.555
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Ermelo - Zuid

Woningvoorraad2.839
Gem. WOZ-waarde€ 366.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Lidl
Garsteland 4
655m
Aldi
Stationsstraat 94
873m
Albert Heijn
Branderskamp 9
888m

Scholen

35 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Beatrix
Basisonderwijs · 215 leerlingen
446m
Protestants Christelijke Basisschool Irene
Basisonderwijs · 101 leerlingen
525m
Basisschool de Cantharel
Basisonderwijs · 189 leerlingen
548m

Veelgestelde vragen

Over Gelreweg 49A, Ermelo

Welk energielabel heeft Gelreweg 49A?

De woning aan Gelreweg 49A in Ermelo heeft energielabel B.

Is de prijs van €649.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 31% boven het buurtgemiddelde van €493.625. De woning is met 162 m² woonoppervlak 53% groter dan het buurtgemiddelde van 106 m², en heeft een perceel van 314 m². In de buurt zijn vier woningen te koop, met prijzen van €395.000 tot €635.000. De prijs is aan de hoge kant, maar de royale oppervlakte en het perceel verklaren dat.