Tussenwoning te koop: Gesloten Stad 22, Amersfoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmersfoortTussenwoningenGesloten Stad 22

Gesloten Stad 22

Wintertuinen, Amersfoort

€ 645.000
Buurt Wintertuinen, AmersfoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Amersfoortse buurt

Deze tussenwoning aan de Gesloten Stad 22 in Amersfoort is een echte gezinswoning. Met 167 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige en comfortabele woning. De prijs van €645.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Amersfoort van dit formaat.

Buurt Wintertuinen: groen en kindvriendelijk

Wintertuinen is een rustige, groene buurt in Amersfoort. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en er wonen veel gezinnen. De buurt Wintertuinen heeft een laag aantal misdrijven (12 per jaar) en is daarmee een veilige omgeving. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige buurt om te wonen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, Ekoplaza of Jumbo, allemaal op loopafstand. Ook basisscholen zoals Openbaar Kindcentrum De Meander en Kindcentrum de Breede Hei zijn om de hoek. De gemeente Amersfoort biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fundament Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 3.862
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
GemeenteAmersfoort

Locatie

Gesloten Stad 22, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Wintertuinen

Inwoners950
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Albert Heijn
Emiclaerhof 142
310m
Ekoplaza
De Beurs 61-65
378m
Jumbo
Emiclaerhof 248
470m

Scholen

78 binnen 5 km

Openbaar Kindcentrum De Meander
Basisonderwijs · 209 leerlingen
291m
Kindcentrum de Breede Hei
Basisonderwijs · 146 leerlingen
336m
P.C. basisschool Gabrie Mehenschool
Basisonderwijs · 149 leerlingen
413m

Veelgestelde vragen

Over Gesloten Stad 22, Amersfoort

Welk energielabel heeft Gesloten Stad 22?

De woning aan Gesloten Stad 22 in Amersfoort heeft energielabel A.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs van €645.000 is marktconform voor een tussenwoning van 167 m² met energielabel A in Amersfoort. De woning is gebouwd in 1994 en heeft een perceel van 130 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Wintertuinen om in te wonen?

Wintertuinen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Het aantal misdrijven is laag (12 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2268, maar voelt toch ruim en groen aan.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Albert Heijn (310 m), Ekoplaza (378 m) en Jumbo (470 m). Ook basisscholen als Openbaar Kindcentrum De Meander (291 m) en Kindcentrum de Breede Hei (336 m) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 3,7 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label staat voor lage energiekosten en een goede isolatie. Het is een van de beste labels die je kunt hebben.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 130 m² groot. De exacte tuinindeling is niet gespecificeerd, maar bij een tussenwoning uit 1994 kun je rekenen op een voor- en achtertuin.

Is er een garage of parkeergelegenheid?

In de advertentie wordt geen garage genoemd. De buurt heeft waarschijnlijk parkeergelegenheid op straat, maar dit is niet bevestigd in de gegevens.

Fundament Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Fundament Makelaars
fundamentmakelaars.nl
Bekijk
Fundament Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Wintertuinen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGesloten Stad 22, Amersfoort
Bekijk