Tussenwoning te koop: Gouden Reaal 16, Mijdrecht
KopenDe Ronde VenenTussenwoningenGouden Reaal 16

Gouden Reaal 16

Hofland, De Ronde Venen

€ 848.000
Buurt Hofland, MijdrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 252m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Mijdrecht

Deze tussenwoning aan de Gouden Reaal 16 in Mijdrecht is een echte verrassing. Met 199 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 338 vierkante meter biedt het ruimte die je niet vaak ziet bij een tussenwoning. Het bouwjaar 1975 en energielabel C geven aan dat er nog wat te winnen valt op het gebied van duurzaamheid, maar de basis is solide. De woning staat in de rustige buurt Hofland, een groene wijk met veel eengezinswoningen. De prijs van €848.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de ligging. Vergelijk eens met andere tussenwoningen in De Ronde Venen om een beeld te krijgen.

Buurt Hofland

Hofland is een ruime, groene buurt in Mijdrecht. De straten zijn rustig en er wonen veel gezinnen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, maar het overgrote deel is koop. Met 3525 inwoners is het een levendige wijk, maar niet te druk. De buurt Hofland staat bekend om zijn goede voorzieningen en de nabijheid van het centrum van Mijdrecht. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen, een laag aantal eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de kinderen naar school fietsen, want de dichtstbijzijnde basisscholen liggen om de hoek. De Rooms Katholieke Basisschool Hofland en Openbare Basisschool Wereldwijs Mijdrecht zijn allebei op twee straten verder, op 215 meter afstand. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die naast de deur ligt op 252 meter. Ook de Hoogvliet en Lidl zijn op loopafstand, op vijf tot tien minuten lopen. Het VeenLanden College voor voortgezet onderwijs is twee straten verder, op 381 meter. De gemeente De Ronde Venen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KORVER MAKELAARS | Altijd 't juiste adres! aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 848.000
Prijs per m²€ 4.261
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte338m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtHofland
WijkMijdrecht
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Gouden Reaal 16, Mijdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Hofland

Inwoners3.525
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Leicester 13
252m
Hoogvliet
Kerkvaart 7
512m
Lidl
Prinses Margrietlaan 44
568m

Scholen

23 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Hofland
Basisonderwijs · 213 leerlingen
215m
Openbare Basisschool Wereldwijs Mijdrecht
Basisonderwijs · 124 leerlingen
215m
VeenLanden College
Voortgezet onderwijs · 960 leerlingen
381m

Veelgestelde vragen

Over Gouden Reaal 16, Mijdrecht

Welk energielabel heeft Gouden Reaal 16?

De woning aan Gouden Reaal 16 in Mijdrecht heeft energielabel C.

Is €848.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €848.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Mijdrecht, maar de woning is ook uitzonderlijk ruim met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 338 m². Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. De prijs per vierkante meter ligt rond de €4.261, wat marktconform is voor een woning van dit formaat in deze regio.

Hoe is de buurt Hofland om in te wonen?

Hofland is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een laag aantal eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Er zijn goede voorzieningen zoals scholen en supermarkten op loopafstand. Het is een veilige buurt met 69 misdrijven per jaar, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,2 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. Mijdrecht heeft wel goede busverbindingen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn de Rooms Katholieke Basisschool Hofland en Openbare Basisschool Wereldwijs Mijdrecht, beide op 215 meter. Het VeenLanden College voor voortgezet onderwijs ligt op 381 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Fontein op 903 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is voor een woning uit 1975. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. Met wat investeringen in isolatie of zonnepanelen kun je het label verbeteren en besparen op de energierekening.