Tussenwoning te koop: Heemraadssingel 50, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenHeemraadssingel 50

Heemraadssingel 50

Nieuwe Westen, Rotterdam

€ 1.695.000
Buurt Nieuwe Westen, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 349m²
212% groter dan gemiddeld in de buurt
Dirk op 300m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een monumentale tussenwoning aan de Heemraadssingel

Deze statige tussenwoning uit 1917 ademt karakter en ruimte. Met 349 m² woonoppervlak op een perceel van 236 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. De vraagprijs van €1.695.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de uitzonderlijke omvang en de monumentale uitstraling. Ter vergelijking: de gemiddelde tussenwoningen in Rotterdam is een stuk bescheidener.

De buurt Nieuwe Westen

De buurt Nieuwe Westen is een levendige, multiculturele wijk. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is van alle markten thuis." Een ander noemt het overdag veilig, maar 's avonds minder. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 7,2. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek (300 m) of de Aldi twee straten verder (562 m). Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Vrije School Rotterdam West (330 m) of de Rotterdamse Montessorischool (423 m). Voor voortgezet onderwijs zijn er het Rotterdam Designcollege en Marnix Gymnasium, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hooft Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 4.857
Woonoppervlakte349m²
Perceeloppervlakte236m²
Bouwjaar1917
BuurtNieuwe Westen
WijkDelfshaven
GemeenteRotterdam

Locatie

Heemraadssingel 50, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.4
Nancy van Heck
07-01-2026
Mijn buurt is van alle markten thuis.

Ik woon zelf in een gehorige huis en hebt echgblasr van de buren. Waardoor ik op zoek naar een ander huis ben. Maar voor de rest is het hier wel een fijne buurt. Met vele nationaliteiten waar je met elkaar in 1 buurt woon. Er zijn vele activiteiten te doen voor alle leeftijden. En er is veel locaties met onderwijs in mijn buurt. Maar in mijn flat wonen er ook mensen die afval gewoon naar beneden gooien vanuit hun raam jammer genoeg. Waardoor er etensresten achter de huizen voor de bergingen en op de dak van de bergingen ligt.

7.3
Sandra
02-09-2025
Rustig buurt

Mijn buurt vind ik overdag veilig ,avond minder. Lopen veel asielzoekers, die de boel verzieken

7.0
Ton Rooster
09-12-2024
Mijn buurt

Afstandelijk, men leeft er maar toch ook weer niet

8.3
Ashish
06-09-2024
Goed

Niet slecht maar kan beter

6.1
D
04-06-2024
Onderweg naar verbetering

Het nieuwe westen is een leuke buurt maar met veel verbeterpunten. deze verbeterpunten worden al hard aan gewerkt en de situatie is in vergelijking met 5 jaar terug al veel beter.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Westen

Inwoners19.720
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe Westen

Woningvoorraad8.612
Gem. WOZ-waarde€ 351.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%