Tussenwoning te koop: Hemonystraat 19, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamTussenwoningenHemonystraat 19

Hemonystraat 19

Hemonybuurt, Amsterdam

€ 1.575.000
Buurt Hemonybuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 242m²
242m² woonoppervlakte
Lidl op 99m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig herenhuis in de Pijp

Deze tussenwoning aan de Hemonystraat ademt de charme van de 19e eeuw. Met 242 m² woonoppervlak is het een van de grotere huizen in de buurt. De vraagprijs van €1.575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amsterdam.

De Hemonybuurt

De Hemonybuurt is een levendige buurt in de Oude Pijp, met veel jonge huishoudens en een hoge dichtheid. Het is een van de meest stedelijke buurten van Nederland. De buurt Hemonybuurt staat bekend om zijn mix van bewoners en voorzieningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit op 99 meter. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool ASVO is twee straten verder, en voortgezet onderwijs IVKO - Leren van Kunst vind je op vijf minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recourt Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.575.000
Prijs per m²€ 6.508
Woonoppervlakte242m²
Perceeloppervlakte68m²
Bouwjaar1882
EnergielabelF
BuurtHemonybuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hemonystraat 19, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Hemonybuurt

Inwoners2.650
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Hemonybuurt

Woningvoorraad1.538
Gem. WOZ-waarde€ 657.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Lidl
Hemonylaan 25a
99m
Albert Heijn
Stadhouderskade 101A
363m
Albert Heijn
Frederiksplein 1
409m

Scholen

207 binnen 5 km

ASVO
Basisonderwijs · 319 leerlingen
388m
IVKO - Leren van Kunst
Voortgezet onderwijs · 536 leerlingen
473m
4e Montessorischoolschool de Pinksterbloem
Basisonderwijs · 373 leerlingen
483m

Veelgestelde vragen

Over Hemonystraat 19, Amsterdam

Welk energielabel heeft Hemonystraat 19?

De woning aan Hemonystraat 19 in Amsterdam heeft energielabel F.

Is €1.575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.575.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€698.800), maar die cijfers gaan over alle woningtypen. Deze tussenwoning is met 242 m² uitzonderlijk groot voor de Pijp, wat de hoge prijs verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Hemonybuurt om in te wonen?

De Hemonybuurt is een dichtbevolkte, stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge stellen, en de sfeer is levendig. Het aantal misdrijven ligt met 226 per jaar relatief hoog, maar dat past bij een centrumstedelijke omgeving.