Tussenwoning te koop: Heuvelbrink 109, Breda
20 uur geleden ontdekt
KopenBredaTussenwoningenHeuvelbrink 109

Heuvelbrink 109

Heuvel, Breda

€ 397.500
Buurt Heuvel, BredaBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 121m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in de Heuvel

Deze tussenwoning aan het Heuvelbrink ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke oppervlakte van 121 m² en een eigen tuin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €397.500 zit deze woning iets onder het gemiddelde van de buurt, waar de gemiddelde prijs €430.017 is. Bekijk ook andere tussenwoningen in Breda.

Buurt Heuvel: levendig en gemêleerd

De Heuvel is een bruisende buurt met een mix van jong en oud. Van de 7.900 inwoners is een groot deel tussen de 25 en 45 jaar, en er zijn veel eenpersoonshuishoudens. Een bewoner zegt: "Leuke gezellige buurt maar wel last van muizen." Een ander noemt het: "Gezellig en mooie rustige buurt." De buurt heeft een stedelijk karakter, met een hoge omgevingsadressendichtheid. Lees meer over de buurt Heuvel.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Jumbo en Lidl voor je dagelijkse boodschappen, en twee straten verder ligt basisschool Kbs De Parel. Voor de middelbare school kun je terecht bij Mencia de Mendoza Lyceum, op tien minuten lopen. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Breda biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder CORPOwonen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 397.500
Prijs per m²€ 3.285
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte143m²
Bouwjaar1951
EnergielabelD
BuurtHeuvel
WijkBreda west
GemeenteBreda

Locatie

Heuvelbrink 109, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Martin schipper
02-03-2025
Leuke gezellige buurt

Leuke gezellige buurt maar wel last van muizen

9.0
E
31-08-2024
Iedereen kent iedereen.

Gezellig en mooie rustige buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Heuvel

Inwoners7.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heuvel

Woningvoorraad3.974
Gem. WOZ-waarde€ 285.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Jumbo
Dr. Struyckenplein 60
534m
Lidl
Dr. Struyckenplein 2
534m
Albert Heijn
Past van Spaandonkstraat 48
1168m

Scholen

60 binnen 5 km

Auris De Spreekhoorn Breda
Speciaal onderwijs · 176 leerlingen
94m
Kbs De Parel
Basisonderwijs · 155 leerlingen
302m
Mencia de Mendoza Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1428 leerlingen
740m

Veelgestelde vragen

Over Heuvelbrink 109, Breda

Welk energielabel heeft Heuvelbrink 109?

De woning aan Heuvelbrink 109 in Breda heeft energielabel D.

Is €397.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €397.500 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt Heuvel, die €432.280 bedraagt. Ook de gemiddelde vraagprijs per m² is €4.264, terwijl deze woning met 121 m² uitkomt op €3.285 per m². Dat maakt de prijs relatief scherp, al is energielabel D een aandachtspunt.

Hoe is de buurt Heuvel om in te wonen?

De Heuvel is een levendige, stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners waarderen de gezelligheid en rust, al wordt er ook melding gemaakt van overlast van muizen. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel jonge volwassenen en eenpersoonshuishoudens.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1951. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, maar 33% heeft label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Kbs De Parel ligt op 300 meter, en het Mencia de Mendoza Lyceum (voortgezet onderwijs) op 740 meter. Ook is er een school voor speciaal onderwijs, Auris De Spreekhoorn, op slechts 94 meter.

Hoe veilig is de Heuvel?

In de buurt zijn in totaal 427 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een stedelijke omgeving.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,4 kilometer afstand, dus niet direct om de hoek. Binnen de buurt zijn er busverbindingen, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. Voor dagelijkse ritten is de fiets of auto vaak praktischer.

CORPOwonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
CORPOwonen
corpowonen.nl
Bekijk
CORPOwonen