Tussenwoning te koop: Hoflaan 13, 'S-Gravenzande
KopenWestlandTussenwoningenHoflaan 13

Hoflaan 13

Centrumgebied ’s-Gravenzande, Westland

€ 600.000
Buurt Centrumgebied ’s-Gravenzande, 'S-GravenzandeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 141m²
68% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 111m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het centrum van 's-Gravenzande

Deze tussenwoning aan de Hoflaan 13 is een verrassend ruime woning in het hart van 's-Gravenzande. Met 141 m² woonoppervlak is hij flink groter dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €600.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen en het lage energieverbruik. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Westland, dan zie je dat dit een flink formaat is.

Centrumgebied 's-Gravenzande: levendig en compleet

De woning staat in de buurt centrumgebied 's-Gravenzande, een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 1900 inwoners en kent een mix van jong en oud. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemêleerde buurt is met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een stedelijk centrumgebied.

Dagelijkse routine: alles om de hoek

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Jumbo, die naast de deur zit op 111 meter. Ook de Lidl en Hoogvliet zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is de Reformatorische Basisschool Eben Haezer twee straten verder, en de middelbare school ISW Gasthuislaan ligt op vijf minuten lopen. De gemeente Westland biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Overvoorde Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 4.255
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte157m²
Bouwjaar1971
EnergielabelA
BuurtCentrumgebied ’s-Gravenzande
Wijk’s-Gravenzande
GemeenteWestland

Locatie

Hoflaan 13, 'S-Gravenzande

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumgebied ’s-Gravenzande

Inwoners1.900
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrumgebied ’s-Gravenzande

Woningvoorraad1.031
Gem. WOZ-waarde€ 354.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen38%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Graaf Willem II straat 10
111m
Lidl
Graaf Willem II straat 30
179m
Hoogvliet
Van Geeststraat 31
288m

Scholen

42 binnen 5 km

Reformatorische Basisschool Eben Haezer
Basisonderwijs · 145 leerlingen
190m
ISW Gasthuislaan
Voortgezet onderwijs · 1088 leerlingen
194m
De Driekleur Montessori
Basisonderwijs · 6 leerlingen
413m

Veelgestelde vragen

Over Hoflaan 13, 'S-Gravenzande

Welk energielabel heeft Hoflaan 13?

De woning aan Hoflaan 13 in 'S-Gravenzande heeft energielabel A.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€497.188) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €412.000. De woning is echter met 141 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 84 m², en heeft een uitstekend energielabel A. De prijs per m² is met €4.255 lager dan het gemiddelde van €5.119 in de buurt. Het is een royale woning in een centrumlocatie, wat de hogere prijs kan verklaren.

Hoe is de buurt centrumgebied 's-Gravenzande om in te wonen?

Het centrumgebied is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen ongeveer 1900 mensen, met een mix van eenpersoonshuishoudens (500) en huishoudens met kinderen (210). De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 2058). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een complete, centraal gelegen wijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel C of lager, dus deze woning steekt er gunstig bovenuit. Het is een van de weinige woningen in de buurt met zo'n hoog label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Reformatorische Basisschool Eben Haezer ligt op 190 meter, en de middelbare school ISW Gasthuislaan op 194 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Driekleur Avonturier (429 meter) en De Driekleur Montessori (413 meter).

Hoe lang staan woningen in deze buurt gemiddeld te koop?

In de buurt centrumgebied 's-Gravenzande stonden verkochte woningen gemiddeld 21 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. De gemiddelde verkoopprijs van deze woningen was €497.188.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?