Tussenwoning te koop: Kapelstraat 71, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgTussenwoningenKapelstraat 71

Kapelstraat 71

Textielbuurt Oost, Tilburg

€ 319.000
Buurt Textielbuurt Oost, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 357m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze tussenwoning aan de Kapelstraat in Tilburg ademt de sfeer van de jaren dertig. Met 95 m² woonoppervlak en een perceel van 125 m² is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €319.000 is marktconform voor tussenwoningen in Tilburg.

Textielbuurt Oost

De buurt Textielbuurt Oost is een levendige wijk met een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Matig vaak veel last van jongeren op fat bikes of auto's die tegen de rij richting in rijden of te hard rijden. Te weinig parkeerplaatsen ook omdat veel mensen 2 of zelfs 3 auto's hebben." De buurt telt 1270 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij Jumbo, om de hoek op 357 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is ook Aldi op loopafstand (968 meter). Kinderen gaan naar Basisschool Hasseltse Poorten, twee straten verder (496 meter), of naar De Cocon (902 meter). De gemeente Tilburg biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Heeswijk Jansen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 319.000
Prijs per m²€ 3.358
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte125m²
Bouwjaar1931
EnergielabelE
BuurtTextielbuurt Oost
WijkDe Hasselt
GemeenteTilburg

Locatie

Kapelstraat 71, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
Michael
01-01-2025
Gemiddelde Buurt

Matig vaak veel last van jongeren op fat bikes of auto's die tegen de rij richting in rijden of te hard rijden Te weinig parkeer plaatsen ook omdat veel mensen 2 of zelfs 3 auto's hebben

Buurt statistieken

Gegevens uit Textielbuurt Oost

Inwoners1.270
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Textielbuurt Oost

Woningvoorraad542
Gem. WOZ-waarde€ 262.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Jumbo
Bart van Peltplein 1
357m
Aldi
Frans van Spaendonckplein 1
968m
PLUS
Besterdring 29
1014m

Scholen

63 binnen 5 km

Basisschool Hasseltse Poorten
Basisonderwijs · 162 leerlingen
496m
De Cocon
Basisonderwijs · 234 leerlingen
902m
Basisschool De Vijf Hoeven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
1078m

Veelgestelde vragen

Over Kapelstraat 71, Tilburg

Welk energielabel heeft Kapelstraat 71?

De woning aan Kapelstraat 71 in Tilburg heeft energielabel E.

Is €319.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €319.000 ligt rond de mediaanprijs van €320.000 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €3.311, wat neerkomt op €314.545 voor 95 m². De prijs is dus marktconform, al is het energielabel E een aandachtspunt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 3509, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn.

Wat is de staat van de woning qua onderhoud?

Het bouwjaar is 1931, dus de woning heeft een klassieke uitstraling. Het energielabel E geeft aan dat isolatie en verwarming mogelijk aandacht vragen. In de buurt heeft 50% van de woningen label B en 50% label D of lager.

Zijn er parkeerproblemen in de buurt?

Uit een buurtbeoordeling blijkt dat parkeren een uitdaging is: "Te weinig parkeerplaatsen ook omdat veel mensen 2 of zelfs 3 auto's hebben." Houd hier rekening mee als je een auto hebt.

Hoe is de buurt voor gezinnen?

In de buurt wonen 165 huishoudens met kinderen, tegenover 355 eenpersoonshuishoudens. Er zijn basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Hasseltse Poorten (496 m) en De Cocon (902 m).

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 70 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek.

Van Heeswijk Jansen Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.