Tussenwoning te koop: Kapelweg 8, Kerkrade
Verkocht onder voorbehoud
KopenKerkradeTussenwoningenKapelweg 8

Kapelweg 8

Kaalheide, Kerkrade

€ 239.500
Buurt Kaalheide, KerkradeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Kaalheide

Deze tussenwoning aan de Kapelweg in Kerkrade ademt de sfeer van een volwassen buurt. Met 140 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1940 heeft het huis een klassieke indeling en flinke kamers. De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor een woning van dit type en formaat in de regio. Vergelijk ook andere tussenwoningen in Kerkrade.

De buurt Kaalheide

Kaalheide is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2.785 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Kaalheide heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends zie je kinderen naar Basisschool De Schakel lopen, die op een steenworp afstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Jumbo, beide om de hoek. Ook een huisartsenpraktijk en een park zijn vlakbij. De gemeente Kerkrade biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 1.711
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte117m²
Bouwjaar1940
EnergielabelD
BuurtKaalheide
WijkKerkrade-West
GemeenteKerkrade

Locatie

Kapelweg 8, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Kaalheide

Inwoners2.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Aldi
Carboonplein 16
1180m
Jumbo
Carboonplein 6
1257m
PLUS
Maria Gorettiplein 1
2046m

Scholen

40 binnen 5 km

Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 237 leerlingen
106m
Basisschool De Doorkijk
Basisonderwijs · 358 leerlingen
902m
SBO Arcadia
Speciaal onderwijs · 108 leerlingen
1520m

Veelgestelde vragen

Over Kapelweg 8, Kerkrade

Welk energielabel heeft Kapelweg 8?

De woning aan Kapelweg 8 in Kerkrade heeft energielabel D.

Is €239.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor een tussenwoning van 140 m² in Kerkrade. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten. De woning heeft een perceel van 117 m² en is gebouwd in 1940, wat invloed heeft op de onderhoudsstaat.

Hoe is de bereikbaarheid van Kaalheide?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Schakel ligt op 106 meter, Basisschool De Doorkijk op 902 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Kerkrade centrum, op 3,3 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1940 met een woonoppervlak van 140 m² en een perceel van 117 m². Het energielabel is D. De woning heeft vermoedelijk een traditionele indeling met meerdere kamers, maar exacte aantallen zijn niet vermeld.