Tussenwoning te koop: Karperstraat 81, Aalsmeer
KopenAalsmeerTussenwoningenKarperstraat 81

Karperstraat 81

Oosteinde, Aalsmeer

€ 820.000
Buurt Oosteinde, AalsmeerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Karperstraat in Aalsmeer-Oosteinde ademt rust en ruimte. Met 173 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 265 vierkante meter is het een royale woning, gebouwd in 2009. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €820.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Aalsmeer voor een vergelijking.

Oosteinde: een fijne buurt met een dorps gevoel

Oosteinde is een buurt waar mensen al jaren met plezier wonen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,6. Een bewoner die er al 17 jaar woont, zegt: 'Iedereen is hier tegelijk komen wonen, we kunnen van elkaar op aan, voelt als een familie.' Een ander noemt het 'een hele fijne buurt met veel speelruimte en speeltuinen.' De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Meer weten over de omgeving? Lees verder over de buurt Oosteinde.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, om de hoek op 769 meter, of de Albert Heijn op 836 meter. Ook Hoogvliet is twee straten verder. Basisscholen zijn er volop: De Brug, Openbare Basisschool de Zuidooster en Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder liggen allemaal op loopafstand, tussen de 376 en 439 meter. De gemeente Aalsmeer biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurants op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aemestelle Makelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 820.000
Prijs per m²€ 4.740
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtOosteinde
WijkOosteinde
GemeenteAalsmeer

Locatie

Karperstraat 81, Aalsmeer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.5
carlijn
08-09-2024
Goede buurt

Ik woon hier nu bijna 17 jaar, iedereen is hier tegelijk komen wonen we kunnen van elkaar op aan wanneer er wat is, staan voor elkaar klaar, voelt als een familie, in de loop der jaren wel wat veranderd door verhuizing v mensen maar t is en blijft een fijne plek, Ruimte voor kinderen om te spelen, school in de buurt op loopafstand een katholieke, openbare en christelijke school,

7.6
Anoniem
25-08-2023
Fijn

Oosteinde is een hele fijne buurt met veel speel ruimte en speeltuinen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosteinde

Inwoners7.790
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Aldi
Poldermeesterplein 7
769m
Albert Heijn
Poldermeesterplein 1
836m
Hoogvliet
Aalsmeerderweg 207
1260m

Scholen

39 binnen 5 km

De Brug
Basisonderwijs · 170 leerlingen
376m
Openbare Basisschool de Zuidooster
Basisonderwijs · 221 leerlingen
431m
Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder
Basisonderwijs · 379 leerlingen
439m

Veelgestelde vragen

Over Karperstraat 81, Aalsmeer

Welk energielabel heeft Karperstraat 81?

De woning aan Karperstraat 81 in Aalsmeer heeft energielabel A+.

Is €820.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €820.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Aalsmeer, maar de woning is met 173 m² en een perceel van 265 m² ook bovengemiddeld groot. Het energielabel A+ en het bouwjaar 2009 betekenen lage maandlasten voor energie. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere tussenwoningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Oosteinde om in te wonen?

Oosteinde wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,6. Ze noemen het een fijne buurt met veel speelruimte voor kinderen en een hechte gemeenschap. De buurt heeft veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn basisscholen op loopafstand en supermarkten om de hoek. Het is een rustige, groene wijk met een dorps karakter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik en de energieprijzen. Het label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Brug, Openbare Basisschool de Zuidooster en Rooms Katholieke Basisschool Oosteinder liggen allemaal binnen 500 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een school op 3,4 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer in Oosteinde?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,8 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op een auto of bus. Over busverbindingen zijn geen specifieke gegevens bekend.

Wat voor onderhoud heeft een woning uit 2009?