Tussenwoning te koop: Kasteellaan 8, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornTussenwoningenKasteellaan 8

Kasteellaan 8

Woudhuis, Apeldoorn

€ 682.500
Buurt Woudhuis, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Woudhuis

Deze tussenwoning aan de Kasteellaan 8 in Apeldoorn ademt ruimte en licht. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 245 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1999 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €682.500 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Apeldoorn, maar de oppervlakte is ook bovengemiddeld.

De buurt Woudhuis

Woudhuis is een groene, rustige wijk in Apeldoorn-Oost. Op basis van zes beoordelingen krijgt de buurt een 8,65. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt, behulpzame buren en vrolijke huizen!" Een ander noemt het "een fijne buurt voor gezinnen" met veel speeltuintjes. De buurt Woudhuis telt zo'n 5.880 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een echte gezinsbuurt: 84% van de woningen is eengezinswoning en 69% is koop.

Het dagelijks leven

's Ochtends loop je in tien minuten naar basisschool PCBO Regenboog-Woudhuis, om de hoek. Voor de boodschappen is Dirk op een kwartier lopen, en Albert Heijn ook. In de gemeente Apeldoorn zijn er volop voorzieningen; het station ligt op loopafstand. Het park of plantsoen is twaalf minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder IQ Makelaars Apeldoorn.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 682.500
Prijs per m²€ 3.592
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte245m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtWoudhuis
WijkOost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Kasteellaan 8, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 6 bewoners

9.0
Emir Islamoglu
04-08-2025
Gezellig, vrolijk

Gezellige buurt, behulpzame buren en vrolijke huizen!

8.5
Noëlle
23-02-2025
gezellig

het is gezellig, veel mensen om je heen. veel wandel plekken ook voor om met je hond te lopen

8.0
Imke
23-12-2024
Fijne buurt voor gezinnen

Vanaf jongs af aan hier fijn gewoond. Er zijn veel speeltuintjes en fijne buren. Een gezellige buurt voor kinderen en (jonge) gezinnen.

8.4
J.
04-06-2024
Fijne buurt

Het is een fijne buurt

9.8
Thijs Janssen
12-11-2023
Perfecte buurt

Deze buurt is perfect voor een gezin. Er zijn meerdere scholen en een trein station in de buurt! Daarnaast is er achter het treinstation een winkelcentrum met een sport school.

8.3
Marlous
14-08-2023
Fijne buurt

Wij wonen hier sinds 2 jaar en voelen ons enorm thuis! Relaxed, prima buren en ons plekje heeft een geweldig vrij uitzicht en dichtbij de uitgangswegen. We zitten zo op de snelweg én zijn ook zo in de stad!

Buurt statistieken

Gegevens uit Woudhuis

Inwoners5.880
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Woudhuis

Woningvoorraad2.443
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Dirk
Linie 313
1086m
Albert Heijn
Linie 189
1129m
PLUS
Snijdersplaats 10
1460m

Scholen

71 binnen 5 km

PCBO Regenboog-Woudhuis
Basisonderwijs · 203 leerlingen