Tussenwoning te koop: Kazemat 50, Zaltbommel

Kazemat 50

Zaltbommel Spellewaard, Zaltbommel

€ 585.000
Buurt Zaltbommel Spellewaard, ZaltbommelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Coop op 195m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Kazemat in Zaltbommel ademt rust en ruimte. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 214 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1996 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor tussenwoningen in Zaltbommel.

De buurt: Zaltbommel Spellewaard

De buurt Zaltbommel Spellewaard is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de inkomens zijn doorsnee. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige omgeving met weinig overlast.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit op 195 meter. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand, op ongeveer een kilometer. Kinderen kunnen naar basisschool De Spelwert, twee straten verder op 303 meter, of naar de Christelijke Basisschool De Leiboom op 314 meter. Het Cambium College Buys Ballot voor voortgezet onderwijs ligt op 191 meter, dus ook de middelbare school is dichtbij. De gemeente Zaltbommel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nanne Smit makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 4.209
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte214m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtZaltbommel Spellewaard
WijkZaltbommel
GemeenteZaltbommel

Locatie

Kazemat 50, Zaltbommel

Buurt statistieken

Gegevens uit Zaltbommel Spellewaard

Inwoners3.315
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Coop
De Schans 36
195m
Albert Heijn
Steenweg 8A
950m
Lidl
Steenweg 10
983m

Scholen

22 binnen 5 km

Cambium College Buys Ballot
Voortgezet onderwijs · 1284 leerlingen
191m
De Spelwert
Basisonderwijs · 168 leerlingen
303m
Christelijke Basisschool De Leiboom
Basisonderwijs · 248 leerlingen
314m

Veelgestelde vragen

Over Kazemat 50, Zaltbommel

Welk energielabel heeft Kazemat 50?

De woning aan Kazemat 50 in Zaltbommel heeft energielabel A.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor een tussenwoning van 139 m² met energielabel A in Zaltbommel. De woning is ruim en heeft een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Zaltbommel Spellewaard, een rustige wijk. Het treinstation van Zaltbommel is op 2,4 km afstand, dus met de fiets of auto goed te doen.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1996?

Een woning uit 1996 is relatief modern en heeft doorgaans goed onderhoud. Het energielabel A duidt op goede isolatie en een zuinige installatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Spelwert ligt op 303 meter, Christelijke Basisschool De Leiboom op 314 meter, en het Cambium College Buys Ballot voor voortgezet onderwijs op 191 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs op 509 meter.