Tussenwoning te koop: Langenhof 25, Oosterhout
KopenOosterhoutTussenwoningenLangenhof 25

Langenhof 25

Centrum, Oosterhout

€ 419.000
Buurt Centrum, OosterhoutBekijk buurt
Nettorama op 453m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een tussenwoning in het centrum van Oosterhout

Deze tussenwoning aan het Langenhof staat in het hart van Oosterhout, waar je de levendigheid van de stad direct om de hoek hebt. Met 100 m² woonoppervlak en een perceel van 149 m² biedt de woning uit 1980 een fijne basis. De vraagprijs van €419.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar past bij de centrale ligging. Bekijk ook andere tussenwoningen in Oosterhout voor een vergelijking.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Weet niet", een neutraal geluid. De buurt telt ruim 5.600 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers (39%) en veel eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar je direct in het centrum woont, met alle gemakken van dien.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij Nettorama (om de hoek), Albert Heijn of Aldi (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool St. Jan en Kindcentrum de Achthoek, beide op tien minuten lopen. De gemeente Oosterhout biedt daarnaast ruime park- en recreatiemogelijkheden op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Plas & De Vegt makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.000
Prijs per m²€ 4.190
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte149m²
Bouwjaar1980
BuurtCentrum
WijkOosterhout-Centrum
GemeenteOosterhout

Locatie

Langenhof 25, Oosterhout

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
Pieta gerritse
22-08-2024
Weet niet

Geen idee

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners5.625
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad3.427
Gem. WOZ-waarde€ 299.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen47%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Nettorama
Patrijslaan 86
453m
Albert Heijn
Keiweg 11
526m
Aldi
Patrijslaan 2B
541m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool St. Jan
Basisonderwijs · 85 leerlingen
3113m
Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
3300m
Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
4673m

Veelgestelde vragen

Over Langenhof 25, Oosterhout

Is de prijs van €419.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €419.000 ligt 15% boven de gemiddelde vraagprijs van €364.833 in de buurt Centrum. De mediaanprijs in de buurt is €317.000, maar deze woning is met 100 m² groter dan het gemiddelde (83 m²). De prijs per m² (€4.190) is iets lager dan het buurtgemiddelde van €4.433. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de woning geprijsd ten opzichte van vergelijkbare woningen in Oosterhout?

In de buurt Centrum zijn momenteel 6 koopwoningen beschikbaar, met prijzen van €285.000 tot €550.000. De gemiddelde verkoopprijs van verkochte woningen was €373.179. Deze woning is aan de hoge kant, maar de centrale ligging en het perceel van 149 m² kunnen dat rechtvaardigen.

Wat is de sfeer in de buurt Centrum?

De buurt Centrum is zeer stedelijk (stedelijkheidsklasse 1) met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er wonen veel 65-plussers (39%) en eenpersoonshuishoudens (51%). Het is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen dichtbij. De dichtstbijzijnde supermarkt (Nettorama) is op 450 meter, Albert Heijn en Aldi op ruim 500 meter. Basisscholen zoals Basisschool St. Jan en Kindcentrum de Achthoek zijn op 3 km, maar er zijn ook scholen dichterbij. Het treinstation ligt op 9,7 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 25% van de woningen label A en 75% label C. Het bouwjaar 1980 suggereert dat isolatie mogelijk niet up-to-date is, maar een label kan alleen via een officiële opname worden vastgesteld.

Hoe veilig is de buurt Centrum?

In de buurt zijn 352 misdrijven geregistreerd. Het aantal inwoners is 5.625, dus het aantal misdrijven per inwoner is relatief hoog. Het is een stedelijk centrumgebied, waar overlast en criminaliteit vaker voorkomen dan in rustige woonwijken.