Tussenwoning te koop: Mesdagplein 14, Drunen
1 uur geleden ontdekt
KopenHeusdenTussenwoningenMesdagplein 14

Mesdagplein 14

Venne-Oost, Heusden

€ 439.000
Buurt Venne-Oost, DrunenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige Drunense buurt

Deze tussenwoning aan het Mesdagplein staat in een fijne, rustige buurt met speelveldjes en een basisschool op loopafstand. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 183 m² is dit een ruime gezinswoning, gebouwd in 1978. De vraagprijs van €439.000 is marktconform voor tussenwoningen in Heusden.

Venne-Oost: een groene, kindvriendelijke wijk

De buurt Venne-Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en groen. Een bewoner zegt: "Een rustige fijne buurt in de buurt van Centrum Drunen met een aantal leuke speelveldjes, een Kinderopvang en basisschool allemaal op loopafstand." De buurt telt ruim 6.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op loopafstand. Ook de basisschool bs De Duinsprong zit vlakbij. Het d'Oultremont College voor voortgezet onderwijs is twee straten verder. De gemeente Heusden biedt verder ruime park- en recreatiemogelijkheden, met een park op loopafstand.

Aangeboden via Staete - Drunen

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Staete - Drunen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.000
Prijs per m²€ 2.869
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte183m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA
BuurtVenne-Oost
WijkDrunen
GemeenteHeusden

Locatie

Mesdagplein 14, Drunen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
J senturk
04-09-2023
Rustige buurt dicht bij centrum van Drunen

Een rustige fijne buurt in de buurt van Centrum drunen met een aantal leuke speelveldjes, een Kinderopvang en basisschool allemaal op loopafstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Venne-Oost

Inwoners6.145
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Grotestraat 164B
589m
Albert Heijn
Grotestraat 164B
620m
Jumbo
Aalbersestraat 5
671m

Scholen

18 binnen 5 km

bs De Duinsprong
Basisonderwijs · 495 leerlingen
489m
d'Oultremont College
Voortgezet onderwijs · 1311 leerlingen
812m
OBS De Groene Bogen
Basisonderwijs · 410 leerlingen
1114m

Veelgestelde vragen

Over Mesdagplein 14, Drunen

Welk energielabel heeft Mesdagplein 14?

De woning aan Mesdagplein 14 in Drunen heeft energielabel A.

Is €439.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 183 m² is de vraagprijs van €439.000 marktconform voor een tussenwoning uit 1978 in Drunen. De prijs per m² ligt rond de €2.870, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Het ontbrekende energielabel kan wel invloed hebben op de maandlasten, maar dat is niet in de prijs verwerkt.

Hoe is de buurt Venne-Oost om in te wonen?

Venne-Oost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en speelveldjes. Bewoners waarderen de nabijheid van het centrum van Drunen en de voorzieningen op loopafstand. Het is een kindvriendelijke buurt met een basisschool en kinderopvang om de hoek.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je bs De Duinsprong (basisonderwijs) en het d'Oultremont College (voortgezet onderwijs). Ook OBS De Groene Bogen en RKBS Olof Palme zijn binnen een kwartier lopen bereikbaar. Er zijn in totaal 18 scholen binnen 5 km.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Jumbo en Albert Heijn zitten beide op ongeveer 600 meter afstand, dus om de hoek. Ook Aldi is op loopafstand (857 m). Voor dagelijkse boodschappen hoef je de auto niet te pakken.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,9 km afstand. Dat is met de auto ongeveer een kwartier rijden. Voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Staete - Drunen heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is.

Staete - Drunen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.