Tussenwoning te koop: Nieuw-Schandelen 21, Heerlen
23 uur geleden ontdekt
KopenHeerlenTussenwoningenNieuw-Schandelen 21

Nieuw-Schandelen 21

Schandelen, Heerlen

€ 189.000
Buurt Schandelen, HeerlenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 399m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Schandelen

Deze tussenwoning uit 1914 aan het Nieuw-Schandelen combineert oude bouw met een praktische indeling. Met 88 m² woonoppervlak en een perceel van 130 m² is het een compacte woning met een eigen tuin. De vraagprijs van €189.000 ligt 34% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Heerlen.

De buurt Schandelen

Schandelen is een levendige wijk in Heerlen met een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Over het algemeen is redelijk rustig in de wijk. Op een paar incidentjes na." De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2999. De bevolking is divers: veel eenpersoonshuishoudens (605) en een aanzienlijk aandeel 65-plussers (435). Meer over de buurt Schandelen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (400 m) of de Jumbo twee straten verder (700 m). Kinderen kunnen naar OBS de Droomboom (550 m) of het Emmacollege (200 m). Het treinstation is tien minuten lopen (1 km). De gemeente Heerlen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bij Diana makelaardij & taxaties.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 189.000
Prijs per m²€ 2.148
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1914
EnergielabelE
BuurtSchandelen
WijkSchandelen-Grasbroek
GemeenteHeerlen

Locatie

Nieuw-Schandelen 21, Heerlen

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.8
Britt
13-04-2025
Een buurt met erg veel verschillende soorten mensen

Ik merk dat er toch in onze omgeving wel vaker overlast is van daklozen of hangjongeren Ik hoor van de oudere bewoners in de wijk dat ze niet graag alleen buiten komen omdat ze zich niet echt heel veilig voelen Ik zelf ervaar dit niet zo maar ik ben opgegroeid in Heerlen en ik kan ook echt wel voor mezelf mijn mannetje staan Over het algemeen is redelijk rustig in de wijk Op een paar incidentjes na Ik vind t wel een prettige wijk omdat het gewoon goed bereikbaar is met de supermarkt en t centrum en station etc. Moet alleen wel bekennen dat ik als het donker is ook liever niet meer alleen over straat loopt De hygiëne in de wijk zou wat mij betreft echt wel een stuk beter mogen De prullenbakken zitten vaak overvol en stinken heel erg en hierdoor zie je ook steeds vaker ratten en dergelijke En qua groenvoorziening vind ik t best wel tegen vallen bij ons Veel bomen die weggehaald zijn etc Er was eerst veel meer groen en natuur

Buurt statistieken

Gegevens uit Schandelen

Inwoners1.615
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Schandelen

Woningvoorraad965
Gem. WOZ-waarde€ 163.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen66%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Schandelerboord 25
399m
Jumbo
Spoorsingel 81
698m
Albert Heijn
Sittarderweg 152
1075m

Scholen

55 binnen 5 km

Emmacollege voor Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 70 leerlingen
205m
Techniekcollege Parkstad Limburg vmbo
Voortgezet onderwijs · 81 leerlingen
275m
SO De Pyler
Speciaal onderwijs · 323 leerlingen
367m

Veelgestelde vragen

Over Nieuw-Schandelen 21, Heerlen

Welk energielabel heeft Nieuw-Schandelen 21?

De woning aan Nieuw-Schandelen 21 in Heerlen heeft energielabel E.

Is €189.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €189.000 ligt 34% onder het gemiddelde van €288.063 in de buurt. De woning is met 88 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 164 m². De prijs per m² is ongeveer €2.148, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €2.059 per m². Het is een scherpe prijs voor een woning met energielabel E en bouwjaar 1914.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere stookkosten verwachten. In de buurt heeft 100% van de beschikbare woningen een label D of lager, dus label E is niet uitzonderlijk voor deze omgeving.

Hoe veilig is de buurt Schandelen?

Een bewoner geeft aan dat het over het algemeen rustig is, maar dat er wel overlast kan zijn van daklozen of hangjongeren. De bewoner voelt zich overdag veilig, maar 's avonds liever niet alleen op straat. In totaal zijn er 86 misdrijven geregistreerd in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Emmacollege (voortgezet onderwijs) zit op 200 meter, OBS de Droomboom (basisonderwijs) op 550 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs en vmbo in de omgeving.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast zijn er busverbindingen in de buurt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Schandelen stonden woningen gemiddeld 143 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het kan per woning verschillen.

Bij Diana makelaardij & taxaties
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Bij Diana makelaardij & taxaties