Woning te koop: An van Dijckerf 1, Heerlen
Onder optie
KopenHeerlenSchandelen-GrasbroekSchandelenAn van Dijckerf 1

An van Dijckerf 1

Schandelen, Heerlen

€ 406.500
Buurt Schandelen, HeerlenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in Schandelen

Deze hoekwoning uit 2024 staat in een rustige straat in Schandelen, een wijk in Heerlen. Met 102 m² woonoppervlak en energielabel A++++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €406.500 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Heerlen.

Buurt Schandelen

Schandelen is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aandeel ouderen. Een bewoner zegt: "Over het algemeen is redelijk rustig in de wijk. Op een paar incidentjes na." Wel wordt de hygiëne als aandachtspunt genoemd: "De prullenbakken zitten vaak overvol en stinken heel erg." De buurt Schandelen heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo (op loopafstand) en Albert Heijn (twee straten verder). Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals SO De Pyler en het Emmacollege, beide op loopafstand. De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HVG Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 406.500
Prijs per m²€ 3.985
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte781m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtSchandelen
WijkSchandelen-Grasbroek
GemeenteHeerlen

Locatie

An van Dijckerf 1, Heerlen

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.8
Britt
13-04-2025
Een buurt met erg veel verschillende soorten mensen

Ik merk dat er toch in onze omgeving wel vaker overlast is van daklozen of hangjongeren Ik hoor van de oudere bewoners in de wijk dat ze niet graag alleen buiten komen omdat ze zich niet echt heel veilig voelen Ik zelf ervaar dit niet zo maar ik ben opgegroeid in Heerlen en ik kan ook echt wel voor mezelf mijn mannetje staan Over het algemeen is redelijk rustig in de wijk Op een paar incidentjes na Ik vind t wel een prettige wijk omdat het gewoon goed bereikbaar is met de supermarkt en t centrum en station etc. Moet alleen wel bekennen dat ik als het donker is ook liever niet meer alleen over straat loopt De hygiëne in de wijk zou wat mij betreft echt wel een stuk beter mogen De prullenbakken zitten vaak overvol en stinken heel erg en hierdoor zie je ook steeds vaker ratten en dergelijke En qua groenvoorziening vind ik t best wel tegen vallen bij ons Veel bomen die weggehaald zijn etc Er was eerst veel meer groen en natuur

Buurt statistieken

Gegevens uit Schandelen

Inwoners1.615
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Schandelen

Woningvoorraad965
Gem. WOZ-waarde€ 163.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen66%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Spoorsingel 81
358m
Albert Heijn
Schandelerboord 25