Tussenwoning te koop: Nieuwstraat 13, Vlissingen
Onder bod
KopenVlissingenTussenwoningenNieuwstraat 13

Nieuwstraat 13

Oude Binnenstad, Vlissingen

€ 589.000
Buurt Oude Binnenstad, VlissingenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 246m²
132% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 485m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in de Oude Binnenstad van Vlissingen

Deze tussenwoning uit 1899 ademt historie en karakter. Met een woonoppervlak van 246 m² biedt het ruimte die je niet vaak tegenkomt. De woning staat in de Oude Binnenstad, een buurt met een rijke geschiedenis. De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Vlissingen, maar de enorme oppervlakte en het bijzondere bouwjaar maken het een uniek aanbod.

De buurt Oude Binnenstad

De Oude Binnenstad is een levendige buurt met 3.860 inwoners. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen en de gemiddelde huishoudensgrootte is met 1,5 klein. De buurt kent een mix van jong en oud, met een relatief groot aandeel 65-plussers. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Oude Binnenstad heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2.222 adressen per km².

Leven in de straat

In de Nieuwstraat sta je midden in de stad. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 485 meter of de Aldi op 500 meter. Ook de Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen om de hoek: de Archipelschool Frans Naerebout en de Ichtusschool, beide op 271 meter. De gemeente Vlissingen biedt verder een restaurant op 200 meter en een park op 900 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Monumentenmakelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 2.394
Woonoppervlakte246m²
Perceeloppervlakte128m²
Bouwjaar1899
BuurtOude Binnenstad
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

Nieuwstraat 13, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Binnenstad

Inwoners3.860
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Binnenstad

Woningvoorraad2.591
Gem. WOZ-waarde€ 211.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen58%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
485m
Aldi
Glacisstraat 22C
500m
Jumbo
Hermesweg 25
1464m

Scholen

21 binnen 5 km

Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
271m
Ichtusschool
Basisonderwijs · 125 leerlingen
271m
Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
718m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwstraat 13, Vlissingen

Is €589.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €336.022. De woning is echter uitzonderlijk groot (246 m²) en heeft een historisch karakter. In de Oude Binnenstad worden woningen verkocht voor gemiddeld €351.530, maar die zijn gemiddeld 106 m². Deze woning is dus een stuk ruimer, wat de hogere prijs deels verklaart.

Hoe is de sfeer in de Oude Binnenstad?

De Oude Binnenstad is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een hoge bebouwingsdichtheid en een historisch karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige, centraal gelegen wijk zien.