Tussenwoning te koop: Noteboomstraat 10, Leeuwarden
Onder bod
KopenLeeuwardenTussenwoningenNoteboomstraat 10

Noteboomstraat 10

Oldegalileën, Leeuwarden

€ 250.000
Buurt Oldegalileën, LeeuwardenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 361m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Leeuwarden

Deze tussenwoning uit 1936 ademt de sfeer van een oude volkswijk. Met 82 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de indeling is praktisch. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €250.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Leeuwarden van dit formaat.

Buurt Oldegalileën

Oldegalileën is een oude arbeiderswijk met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,07. Een bewoner zegt: "Het is een hele fijne buurt. Alles is op loop of fietsafstand." Een ander noemt het "een vreemd buurtje" met "veel voorzieningen dichtbij." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen. De buurt Oldegalileën is levendig en divers.

Leven in de straat

De Noteboomstraat ligt in een wijk waar je dagelijkse boodschappen om de hoek kunt doen. Jumbo zit op 361 meter, Ekoplaza op 560 meter. Voor schoolgaande kinderen is IKC Prins Constantijn twee straten verder (369 m) en het Stedelijk Gymnasium op loopafstand (308 m). De gemeente Leeuwarden biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Duinstra Melis Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 3.049
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte101m²
Bouwjaar1936
EnergielabelC
BuurtOldegalileën
WijkOud-Oost
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Noteboomstraat 10, Leeuwarden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.6
Sarah
25-09-2024
Gezellig

Hoewel er af en toe wat zwervers rondlopen in de buurt of dronken mannen die het een beetje onveilig maken is het verder een hele fijne buurt. Alles is op loop of fietsafstand en er zijn genoeg supermarkten, sportscholen en scholen in de buurt. Lekkere bakker aan het eind van de straat ook. Het is heel fijn wonen hier. Het is ook schoon, ligt geen vuil op straat en vuilnis word vaak opgehaald. Er is het bos in de buurt maar die is onveilig in de avond.

5.5
westhasfallen
12-06-2024
Oude arbeiderswijken met veel ouderen en immigranten

Vreemd buurtje wel, loopt vaak vreemd volk rond op straat. Staan altijd wel groepjes tokkies te chillen voor hun huis in de nacht. Meeste buren zijn wel aardig. Veel voorzieningen dichtbij zoals basisschool, middelbare school op loopafstand, winkelplein, sportclub. Ik stond laatst rond twee s nachts een sigaret te roken voor huis, en er vroeg een oude donkere vrouw of ik een racefiets (in uitstekende staat) wilde overkopen voor tien euro haha. De straten zijn extreem smal en sommigen zijn oprecht moeilijk in te rijden met de auto.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oldegalileën

Inwoners1.960
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oldegalileën

Woningvoorraad1.240
Gem. WOZ-waarde€ 140.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Jumbo
Hoeksterpad 1
361m
Ekoplaza
Amelandsstraat 20
560m
Poiesz
Oostersingel 78
574m

Scholen

55 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium, school van OSG Piter Jelles
Voortgezet onderwijs · 452 leerlingen
308m
IKC Prins Constantijn
Basisonderwijs · 168 leerlingen
369m
IKC Aventurijn
Basisonderwijs · 76 leerlingen
565m

Veelgestelde vragen

Over Noteboomstraat 10, Leeuwarden

Welk energielabel heeft Noteboomstraat 10?

De woning aan Noteboomstraat 10 in Leeuwarden heeft energielabel C.

Is €250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €250.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €253.050 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in Oldegalileën is €2.027, terwijl deze woning uitkomt op €3.049 per m². Dat is hoger, maar de woning is kleiner dan het buurtgemiddelde (82 m² vs 128 m²). De prijs lijkt marktconform.

Hoe is de buurt Oldegalileën om in te wonen?

Oldegalileën is een oude arbeiderswijk met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners waarderen de nabijheid van supermarkten, scholen en sportclubs. Wel wordt er af en toe overlast ervaren van zwervers of groepen op straat. De straten zijn smal, wat parkeren lastig kan maken. Het is een levendige, diverse buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A en 33,3% label C. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1936. Label C is een acceptabel niveau.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. IKC Prins Constantijn (basisonderwijs) zit op 369 meter, het Stedelijk Gymnasium (voortgezet onderwijs) op 308 meter. Ook IKC Aventurijn (565 m) en de Leeuwarder Schoolvereniging (591 m) zijn dichtbij. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 96 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 1.960. Bewoners geven aan dat er af en toe zwervers of dronken mannen rondlopen, wat het 's avonds wat onveilig kan maken. Overdag is het overwegend rustig en schoon.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Leeuwarden ligt op 2,1 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Duinstra Melis Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar