Tussenwoning te koop: Onstweddestraat 28, Arnhem
KopenArnhemTussenwoningenOnstweddestraat 28

Onstweddestraat 28

Vredenburg, Arnhem

€ 387.500
Buurt Vredenburg, ArnhemBekijk buurt
Albert Heijn op 182m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vredenburg

Deze tussenwoning aan de Onstweddestraat 28 in Arnhem ademt rust. Met 111 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 172 m² is het een fijne plek voor wie van groen en licht houdt. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1973. De vraagprijs van €387.500 is marktconform voor een tussenwoning in Arnhem.

Groene, kindvriendelijke buurt

Vredenburg is een groene wijk waar je de rust van het park om de hoek combineert met alle voorzieningen binnen handbereik. Een bewoner zegt: "Ik woon in een groenrijke omgeving waar ik veel rust uit haal, het is een kindvriendelijke wijk en je hebt alle voorzieningen in de buurt." De buurt Vredenburg telt bijna 4.800 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Dagelijkse leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, twee straten verder. Ook een AH XL en Aldi zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Ommelander en OBS Da Vinci zitten om de hoek. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heldr. Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 387.500
Prijs per m²€ 3.491
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte172m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtVredenburg
WijkVredenburg/Kronenburg
GemeenteArnhem

Locatie

Onstweddestraat 28, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Michelle
06-12-2025
Groen

Ik woon in een groenrijke omgeving waar ik veel rust uit haal, het is een kindvriendelijke wijk en je hebt alle voorzieningen in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Vredenburg

Inwoners4.775
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Vredenburg

Woningvoorraad2.388
Gem. WOZ-waarde€ 251.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Albert Heijn
Groningensingel 959
182m
AH XL
Kronenburgpassage 86
911m
Aldi
Kronenburgpassage 124
989m

Scholen

75 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Piramide
Speciaal onderwijs · 106 leerlingen
354m
SBO De Horizon
Speciaal onderwijs · 123 leerlingen
403m
Rooms Katholieke Basisschool De Ommelander
Basisonderwijs · 212 leerlingen
446m

Veelgestelde vragen

Over Onstweddestraat 28, Arnhem

Welk energielabel heeft Onstweddestraat 28?

De woning aan Onstweddestraat 28 in Arnhem heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €387.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs ligt rond de mediaanprijs van €389.500 voor koopwoningen in Vredenburg. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.320, wat overeenkomt met de vraagprijs van deze woning. Het is een marktconforme prijs voor een tussenwoning met een flinke tuin in een rustige, groene buurt.

Hoe is de buurt Vredenburg om in te wonen?