Tussenwoning te koop: Pierssenspolderstraat 75, Sluiskil
KopenTerneuzenTussenwoningenPierssenspolderstraat 75

Pierssenspolderstraat 75

Kern Sluiskil, Terneuzen

€ 127.000
Buurt Kern Sluiskil, SluiskilBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een betaalbare tussenwoning in Sluiskil

Deze tussenwoning aan de Pierssenspolderstraat 75 staat in een rustige buurt in Sluiskil. Met 84 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 145 vierkante meter is het een compacte woning met een eigen tuin. Het bouwjaar 1924 geeft de woning karakter, maar vraagt ook om onderhoud. De vraagprijs van €127.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Terneuzen.

Kern Sluiskil: een hechte gemeenschap

De buurt Kern Sluiskil telt ruim 2.100 inwoners en heeft een dorps karakter. Een bewoner zegt: "Ik ben super tevreden met deze buurt, zit je ergens mee is er altijd iemand in de buurt die je wil helpen." De beoordeling is gebaseerd op één review, die een 9,25 geeft. De buurt kent een mix van leeftijden, met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Meer over de buurt lees je op de pagina over Kern Sluiskil.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek zit. Ook een basisschool, kinderdagverblijf en bibliotheek zijn op loopafstand. Voor uitgebreidere winkels of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, maar de basisvoorzieningen zijn dichtbij. De gemeente Terneuzen biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen in de directe omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vermeulen Makelaars & Hypotheekadviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 127.000
Prijs per m²€ 1.512
Woonoppervlakte84m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1924
BuurtKern Sluiskil
WijkKern Sluiskil
GemeenteTerneuzen

Locatie

Pierssenspolderstraat 75, Sluiskil

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Wilma kooyman maas
12-09-2025
Ben blij om in onze buurt te wonen.

Ik ben super tevreden met deze buurt zit je ergens mee is er altijd iemand in de buurt die je wil helpen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Sluiskil

Inwoners2.180
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Kerkplein 1
616m
Lidl
Alvarezlaan 40-62
3803m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
3833m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 119 leerlingen
752m
Kindcentrum De Steiger
Basisonderwijs · 320 leerlingen
3128m
De Argo, locatie Lodewijk College Zeldenrustlaan
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
3195m

Veelgestelde vragen

Over Pierssenspolderstraat 75, Sluiskil

Is €127.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €127.000 is aan de scherpe kant voor een tussenwoning van 84 m² in Sluiskil. Het bouwjaar 1924 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is, maar de prijs is lager dan veel vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de buurt Kern Sluiskil om in te wonen?

Kern Sluiskil is een rustige, dorpse buurt met een hechte gemeenschap. Bewoners geven aan dat er altijd iemand klaarstaat om te helpen. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en bibliotheek zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 31,3 kilometer afstand. Dit betekent dat je voor het openbaar vervoer per trein aangewezen bent op een auto of bus. De buurt is vooral gericht op lokaal leven met voorzieningen om de hoek.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool Het Mozaïek ligt op 752 meter, en Kindcentrum De Steiger op 3,1 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Lodewijk College, dat op 3,2 kilometer ligt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 74 misdrijven geregistreerd, maar zonder specificatie van type of periode. Het is een rustige wijk met een dorps karakter, waar bewoners elkaar kennen en helpen. Voor een actueel beeld kun je de politiecijfers raadplegen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Sluiskil?

Sluiskil heeft een omgevingsadressendichtheid van 364 adressen per vierkante kilometer, wat valt onder 'niet stedelijk' (mate van stedelijkheid 5). Dit betekent een rustige, groene omgeving met weinig stedelijke drukte.